Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: FRYZJERZY W TCZEWIE - kogo polecacie??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Witam,
moja fryzjerka wyjechała za granicę i mam preblem z pójściem do kogo innego.. :/
Ja osobiście poszukuję kogoś do zrobienia blond pasemek..

Może macie jakieś sprawdzone salony fryzjerskie, gdzie farbujecie, strzyżecie i układacie włosy??

Pozdrawiam
Najlepszy zaklad fryzjerski to "Jessi" przy "La Scalli", tam kazda fryzjerka jest bardzo dobraSmile no ale trzeba sie dosyc wczesniej umowic, bo zapchany grafik maja strasznieSmile
Ja polecam KOSMYK p.Anetka lub p.Irenka. od 10 lat jestem ich klientką od połowinek do wesela.Polecam Big Grin

zajaczek:)

Martix
Przeszłam już wszystkich fryzjerów w Tczewie od Waldka po Jessi. . W salonie Matrix - Agnieszka - to moja fryzjerka. Ona czuje włos wie jak się układa i kiedy nie będzie się układać. Jest szczera Smile. Polecam zarówno farbowanie jak i strzyżenie.

kamka

Zgadzam się jak najbardziej, moją fryzjerką również jest Agnieszka, całkowicie jej ufam i pozwalam sobie na różne urozmaicenia :wink: i zmiany kolorów włosów, potrafi fachowo doradzić( do tego panuje tam miła, przyjemna atmosfera). POLECAM

Maja

Ja niestety na każdej fryzjerce albo bardziej salonie fryzjerskim w Tczewie się zawiodłam. Najczęściej robie balejaż i niestety nigdy nie miałam takiego koloru jak chciałam. Moje nie zadowolenie jest tym większe iż nie opieram się tylko na wytłumaczeniu fryzjerce jaki chce mieć kolor na głowie ale równie zawsze mam przygotowane zdjęcie na podstawie którego się wzoruje. Sad
Gdzie znajduje się ten salon fryzjerski â??Matrixâ? :?: Telefon również poproszę.
Czy w Tczewie znajduje się salon fryzjerski, w którym profesjonalnie doradzą mi w jakich fryzurach oraz kolorach będzie mi najbardziej do twarzy :?:

Podaje adres MAtrixa:
ul. ARMII KRAJOWEJ 20,

Tam Ci doradząSmile jest super atmosferaSmile jak chcesz to nawet drin'a dostanieszSmile

Maja

A telefon :?: Nie mam czasu za bardzo na spacerki, dlatego jeśli masz to poproszę o numer telefonu.

0585325010

[ Dodano: Sro Paź 10, 2007 20:53 ]
i jak wyszło strzyżenie? jestes zadowolona?

Maja

Jeśli o mnie chodzi, to jeszcze nie byłam w tym salonie fryzjerskim, ale zamierzam skorzystać z Waszych rad i sprawdzić umiejętności fryzjerskie pań z â??Matrixaâ?. Słyszałam, że ich usługi są bardzo drogie. Czy to prawda??

kamka

Maju spróbuj, zaszalej, daj się ponieść fantazjii iiiiiii zaryzykuj, a będziesz zadowolona Big Grin . A tak serio jutro wybieram się do nich także spytam, opytam i dam znać. Pozdrawiam :wink:
Może warto przejechać się do Starogardu?
Znam tam fryzjera który jest bardzo dobry, po za pracą w swoim salonie jest edukatorem fryzjerskim, no i pracuje na dobrych kosmetykach - Farouk. Polecam http://www.zadurski.pl

MaDzZzioR

Hej!!! Ja również chodze do MATRIX-sa..wkońcu kto? zrobił mi włosy tak jak chciałam...super mi je pofarbowano!!!! bardzo polecam Smile
hej.Ja tez chodze do salonu A&M MATRIX.Bylam tam wczoraj i milo mnie zaszkoczyla atmosfera tam panujaca,a co najwazniejsze,to fachowosc pani Agnieszki.Od wczoraj maja oni w salonie nowa promocje na farbowania i baleyage.....Nic dodac,nic ujac....Tylko musicie tam pojsc!!!! Smile

MaDzZzioR

jaka promocje?? znasz jakies blizsze szczegoly bo jakos przed swietami musze odrosty zrobic...chociaz na grzywce bo te blond najbardziej sie uwidocznily...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16