Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Ranking blacharzy i mechaników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Witam
Piszcie co sądzicie o naszych tczewskich mechanikach i blacharzach samochodowych. Piszcie jakie warsztaty polecacie a jakie radzicie omijać

Pozdr.
Warsztat Samochodowy na ul. Swiętopełka (za rynkiem). Kilka lat korzystam z ich usług. Solidnie i oczywiście nie drogo. Zawsze byłem zadowolony z ich usług.
to fakt warsztat nie zły niestety trzeba dużo wcześniej się umawiać pozatym trochę to daleko
Ja mam bliżej Big Grin Miałeś blisko jak warsztat znajdował się na Szpęgawie. Było dalej, ale z drugiej strony nie byli tak oblegani, co wiąże sie obecnie z rezerwowaniem terminu.
no wlasnie o tym pisze chodzi mi tylko że jeżeli zostawisz tam samochód to jest kawałek do srodków komunikacji miejskiej
pozatym to chyba jeden z lepszych warsztatów
Ja polecam warsztat na Królowej Bony. Mały warsztacik, ale solidny, naprawy bez ściemy i niechlujstwa, porządna robota. Oczywiście trzeba się umawiać na terminy.
Witam
Dzieki za zainteresowanie tematem. Ja napisze o złym doświadczeniu z Tczewskimi mechanikami. Mianowicie nie polecam warsztatu przy stacji shella. Patrzą tam tylko jak sciągnąc z klienta a jak robiłem osłony przegubów to nie dojechałem do garazu na suchostrzygach i osłona spadła. Miałem tez inną przygode z tym warsztatem ale za dużo by o tym pisać

Pozdr.
no cóż też mam nie miłe wspomnienia jeśli chodzi o ten warsztat z czystym sumieniem mogę napisać że nie polecam
Jak do mechanika to tylko Sulewski i Waszyński ul. Świetopełka 4.

Są straszliwie oblegani więc trzeba się umawiać jak do lekarza.
Powiesz co twoj samochód boli to naprawią.
Jak po drodze coś wykryją to nie będzie akcji typu - " to było złe i wymieniliśmy".
Wpierw zadzwonią i spytają: "wymieniać czy zostawiamy jak jest - jak się nie wymieni przyjedziesz do nas za miesiąc".
"Wstawić orginalne częśći czy zamiennik, a może masz gdzieś dojście do tańszych części i sam np sprzęgło załatwisz"...

Nikt tam nikomu nic nie narzuca więc nie ma niespodzianek przy płaceniu za naprawy

Kiedyś ich zdradziłem i oddałem auto do jakiś sierściuchów którzy nawymyslali kosmicznych wymian różnych części że sie z ojcem za głowy złapalismy. Koniec konców i tak zawitalismy na Świętopełka - gdzie niewielkim kosztem naprawiono auto.
a macie jakieś doświadczenia u blacharzy, bo będę niedługo szukał na małe roboty bacharskie.
znam b. dobrego blacharza, kontakt na prv
KeBi napisał(a):znam b. dobrego blacharza, kontakt na prv

chyba nie myślisz o mnie KeBi Wink
a dlaczego nie napiszesz pomagając także innym forumowiczom, nie reklamujemy tu nic lecz wypowiadamy się o swych doświadczeniach u mechaników i blacharzy, lakierników itp.
spike napisał(a):

Szczerze powiedziawszy nie myślałem o Tobie, ponieważ nie zajmujesz się tym zawodowo, co nie zmienia faktu że wyciąganie auta wyciągarką budowlaną u Ciebie w "warsztacie" było mistrzostwem Wink

A co do tego blacharza o którym myślałem, to jest to mój znajomy, specjalista w branży, w zawodzie od wielu wielu lat, jednakże ze względu na przypadłości losowe (choroba) nie może pracować już "pełną parą" dlatego robio autka tylko znajomym.
KeBi napisał(a):
spike napisał(a):

Szczerze powiedziawszy nie myślałem o Tobie, ponieważ nie zajmujesz się tym zawodowo, co nie zmienia faktu że wyciąganie auta wyciągarką budowlaną u Ciebie w "warsztacie" było mistrzostwem Wink

oj to było mistrzostwo ale "Fasola" po małym tjuningu wyglądała jak nowa Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16