Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Praca na Wakacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam 16lat i chciałabym sobie znalesc jakaś prace? Obojętnie co by to miało byc. Z chęcia bym coś robiła nawet do końca wakacji Smile Dajcie znac czy wiecie cos moze na temat dorywczej pracy .
Dzieciaki...zanim zaczniecie szukać pracy, nauczcie się czytać regulaminy!!

Kicia

Mam taki sam problem Jedyny_taki_nick .. także mam 16lat i szukam pracy, a gdzie nie pójde to mówią : od 18 lat albo że nie ma .. ;(

xyzzz

Hej Wink Gdzie w Tczewie przyjmują na sezon letni kelnerki?
Nie pracowałam jeszcze nigdzie,bo się uczę ale obsługa konsumenta nie jest mi obca.
w Tczewie chyba będzie ciężko, bo to żadna atrakcja turystyczna, aby przyjmowali ludzi na sezon
pewnie zwiększony ruch jest w Millenium - plac nad Wisłą, pewnie również w ich pizzeriach
raczej szukałbym 3miasto; Jastrzębia i inne miejscowości wypoczynkowe
nie ograniczaj się w pracy dorywczej do bycia kelnerką; na pewno będzie potrzeba sprzedawców w sezonowych punktach sprzedaży... Shy

powodzenia
Ile lat?
Może w sadach coś się znajdzie?

xyzzz

Bycie kelnerką lepiej by mi pasowało,bo trochę pojęcia o tym mam,jest to wliczone w mój przyszły zawód więc milej byłoby mi w tą stronę pójść niż w sprzedawcę ale dziękuję za odpowiedź.
Ari mam 18 lat.
kwestia wieku i stażu pracy
osoba, która nie ma żadnego doświadczenia może zapomnieć o dyktowaniu warunków; niestety Confused

no chyba, że masz doświadczenie z naszymi resyaturacjami; listy polecające, do tego podczas rozmowy przekonasz właściciela, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, to inaczej...
jednak skoro piszesz, że się uczysz, zawód przyszłości, to raczej będzie ciężko

xyzzz

No i właśnie w tym rzecz...niestety praktyki będą w 3 klasie przez 2 miesiące.Pozmieniało się trochę...Gdybym miała już praktyki,to pewnie łatwiej byłoby mi coś poszukać.
zatem rozumiem, że jesteś uczennicą w szkole ponadgimnazjalnej
nie będę ciebie obrażał, jednak dopowiem, że w Twoim wieku sprzedawałem jedną z lokalnych gazet; zbierałem truskawki i agrest; wówczas płacili mi w tysiącach Tongue

xyzzz

Tak,technikum.Rozumiem przesłanie Big Grin
robak - głupoty gadasz. Straszne. Nasze tczewskie pizzerie, restauracje i bary często przyjmują ludzi bez wykształcenia kierunkowego i bez doświadczenia. Nie mówię tu o Hacjendzie, Przystani czy 4pr, ale takie Milenium, Risto Cafe, Pod Orłem, Camargo itp. itd. myślę, że bez problemu przyjmą osobę uczącą się za jakieś grosze. Większy pieniądz to oczywiście praca nad morzem, ale tam już ciężej się załapać, no i nie każdy może dojeżdżać o 4 rano.

rainbow

Dokładnie, często szukają pomocy na "sezon" chociażby ze względu na urlopy stałych pracowników. Ale z tego co wiem, to trudno znaleźć gdzieś konkretne ogłoszenia. Najlepiej bezpośrednio podpytać w lokalu.
Blush no to ja już nic nie mówię
Znajomy uczy się w zawodzie kelnera i dorabia w Przystani.
Stron: 1 2