Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: careffour
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Carrefour ma strasznie nieuprzejmych pracowników a przede wszystkim kasjerów. Uważajcie na ten sklep bo oszukują. Nawołuję do nierobienia tam zakupów!!!
Ja mimo, iż mieszkam blisko nie robię tam zakupów, bo tam jest za mało pracowników! Ile można stać w kolejkach do kasy? A pracownicy pewnie stają sie niemili, bo są zbyt przeciążeni i wszyscy się na nich drą, a to nie ich wina, że w piątek wieczór są dwie kasjerki na sklepie. Zmieniłbym menedżera tego sklepu!

cat-eye

Robike napisał(a):Carrefour ma strasznie nieuprzejmych pracowników a przede wszystkim kasjerów. Uważajcie na ten sklep bo oszukują. Nawołuję do nierobienia tam zakupów!!!
Ale czemu od razu taka ogromna czcionka?

Ja dosyć często robię tam zakupy i do tej pory nie spotkałem się z nieuprzejmością. Jedyne co można im zarzucić to czasami mało czynnych kas.
Czasami?

Przestałem tam dawno robić zakupy właśnie ze względu na to.

Kaufland mimo sporadycznych wpadek to przy tym demon prędkości w obsłudze.

Całkowicie rozumiem zniecierpliwionych i jak dla mnie ten sklep mógłby nie istnieć!!
ejjj przeciez Carrefour "Ulatwia zycie" hehehe...
Po co nawoływać do nierobienia zakupów? To przecież każdego prywatna sprawa, gdzie robi zakupy.
pigel napisał(a):Ja mimo, iż mieszkam blisko nie robię tam zakupów, bo tam jest za mało pracowników! Ile można stać w kolejkach do kasy? A pracownicy pewnie stają sie niemili, bo są zbyt przeciążeni i wszyscy się na nich drą, a to nie ich wina, że w piątek wieczór są dwie kasjerki na sklepie. Zmieniłbym menedżera tego sklepu!
Kasjerki w tym sklepie nie mają zielonego pojecia o towarze jaki jest na półkach,potrafia tylko strzelac głupie miny a mozna im wcisnąć wszystko.Po za tym po południu jest czasem jedna osoba z pracowników która musi zrobić porządek na sklepie ,podejśc do klienta ,isc na przerwe,zrobić siku i podejśc jeszcze do kasjerki nie jeden raz bo nie ma ..kodu....współczuje
katarzyna071079 napisał(a):Kasjerki w tym sklepie nie mają zielonego pojecia o towarze jaki jest na półkach

Trudno żeby kasjerki w takim dużym sklepie znały wszystkie towary na sklepie i może jeszcze ich ceny. Zgadzam się, że mają problemy z kodami, wielokrotnie byłem świadkiem jak nie było kodu, tudzież kod był niewłaściwy - ponownie ukłon do szefostwa Wink

cat-eye

Po raz pierwszy przekonałem się, że jednak Carrefour nie jest taki fajny... :wink: Dzisiaj robiłem zakupy, oczywiście zawsze po zapłaceniu biorę paragon (tak już mam). :wink: No i nie zdążyłem jeszcze zapłacić, a kasjerka wrzuciła go od razu z kasy do kosza. Ładnie poprosiłem panią o paragon, a ona stwierdziła, że to teraz będzie duży problem, bo ma cały kosz pełen paragonów. Smile Wiedziałem, że go nie znajdzie, ale stałem sobie jakieś 10 min. i czekałem, reszta klientów miała niezły ubaw patrząc jak szuka go pomiędzy tysiącem innych. Paragon oczywiście nie odnalazł się.

Carrefour - Ułatwiamy życie! :lol:

L

Ja szczerze mówiąc też parę dni temu miałem niezbyt miłe doświadczenia z tym sklepem. Coś mnie podkusiło żeby kupić surimi (nawet nie chce wiedzieć co oni tam dają że się w trakcie smażenia kurczą o 70% zostawiając wolną przestrzeń pod panierką) no i przy kasach zaczął się dramat. Godzina ok. 14:00 - aż dwie kasy czynne, obydwie z powodu jakichś nieścisłości przy naliczaniu przyblokowane na parę minut, kasjerki wklepujące połowę kodów ręcznie i osoba sprawiająca wrażenie że jest kierownikiem zmiany wrzeszcząca na cały sklep "co się dzieje na tych kasach". Skończyło się na obsadzeniu trzeciej kasy i moim 13 minutowym z zegarkiem w ręku (synchronizowanym wg najlepszego czasu Wink ) oczekiwaniu w kolejce - w Kauflandzie nigdy nie udało im się przekroczyć 5 minut, pomimo moich wielokrotnych prób zarobienia 5zł na zbyt długim oczekiwaniu do kasy :mrgreen:.

Chrystofor napisał(a):Dzisiaj robiłem zakupy, oczywiście zawsze po zapłaceniu biorę paragon (tak już mam).
Ale z paragonem musze przyznać że nigdy tam problemu nie miałem, a też mam taką przypadłość, może nawet ostrzejszą, bo stoję i namolnie czekam z wzrokiem niebudzącym wątpliwości Wink.
L napisał(a):w Kauflandzie nigdy nie udało im się przekroczyć 5 minut, pomimo moich wielokrotnych prób zarobienia 5zł na zbyt długim oczekiwaniu do kasy :mrgreen:.

Mi się udało Smile Wystarczy przyjechać sobie w sobotę po śniadanku na zakupy to spokojnie wystoisz swoje. Raz kobieta w informacji wydała mi 4 zł (chyba specjalnie po 50 gr żebym się nie zorientował na pierwszy rzut oka). Po zwróceniu uwagi, z wielkim fochem dołożyła mi złotówkę prosząc o imię i nazwisko i tekstem typu: "To zapłacisz podatek". Oczywiście o miłej obsłudze tej pani nie trzeba wspominać Smile

Szkoda, że nawet danych nie sprawdziła Sad Niby Kaufland jest nastawiony na tą swoją szybkość i jakość, ale co do otrzymania tych słynnych 5 zł to trzeba się troszkę natrudzić. Niejednokrotnie zamiast 5 zł wciskają najtańszą czekoladę albo 'dzwonią' czy faktycznie jest taka kolejka.

Raz też właśnie zdarzyło mi się, że z informacji zadzwoniła na kasę gdzie podobno dowiedziała się, że kolejki nie ma i nie chciała wypłacić. Wystarczy powiedzieć, że można zobaczyć na monitoringu kas to kobieta się peszy i też daję.

Grunt to być tam twardy bo łatwo im ulec.
W Kauflandzie to jedna wielka ściema z tymi 5 złociszami. Włączyłem stoper przy kasie z ciekawości - wystałem 8min27sek. Poszedłem do punktu obsługi i pani mnie poinformowała, że nie wypłacają nic klientom, bo 3 kasjerki przyniosły zwolnienia lekarskie (a kas było 6). To ja jestem ciekawy ile kas powinno byc otwartych, bo nigdy 10 nie widziałem oprócz otwarcia sklepu. A takie teksty ze zwolnieniami to można zawsze powiedzieć...

cat-eye

ProxX napisał(a):Niby Kaufland jest nastawiony na tą swoją szybkość i jakość, ale co do otrzymania tych słynnych 5 zł to trzeba się troszkę natrudzić. Niejednokrotnie zamiast 5 zł wciskają najtańszą czekoladę albo 'dzwonią' czy faktycznie jest taka kolejka.
ProxX, a czy aby na pewno za długie stanie w kolejce płacą 5 zł? Czy to nie jest przypadkiem za znalezienie przeterminowanego towaru, a za długie stanie rzeczywiście tylko czekolada? Bo ja dzisiaj kłóciłem się o 5 zł, ale nie wiem czy do końca zasadnie... :wink:

Jak w dniu dzisiejszym w Kauflandzie stałem się szczęśliwym posiadaczem 5 zł :wink:

W kolejce stałem ok. 10 min., bo człowiek przede mną chciał zwrócić butelki po piwie, których podobno Kaufland nie przyjmuje. Poza tym, jak już przyszła moja kolej, to kasjerka miała problem, bo wszystko skasowała, kasa się podobno zresetowała i musiałem jeszcze raz wyciągać wszystko z torby. A jakby tego było mało, to potem biegała po sklepie i szukała długopisu - płaciłem kartą i nie było jak się podpisać. :wink:
Więc poszedłem do informacji z "Dzień dobry, poproszę 5 zł". :wink: Pani wyjęła spod lady dziwnie wyglądającą czekoladę twierdząc, że dają tylko czekolady, a jak znajdę coś przeterminowanego w sklepie to mogą oddać 5 zł. Ja stwierdziłem, że jednak chciałbym 5 zł, bo nie lubię czekolady. Pani z informacji zadzwoniła po jakąś kierowniczkę kasjerek, która, po wnikliwej analizie, stwierdziła, że kasjerka jest pełnosprawna tylko coś z kasą jest nie tak. Ja nadal chciałem 5 zł. :wink: Więc pani z informacji zadzwoniła po dyrektora. Pan dyrektor przyszedł, spojrzał na mnie i nie pytając o sprawę powiedział: "Pani wyda". "Ale Panie Dyrektorze..." "Pani wyda." "Ale..." "PANI WYDA!!!!" :lol:
Ja się ładnie do pani uśmiechnąłem i powtórzyłem słowa pana dyrektora: "Noo, pani wyda".
I tak oto stałem się szczęśliwym posiadaczem 5 zł. :wink:

richcio

wiec dobry dyrektor załatwił ci 5złoty Smile
Chrystofor napisał(a):ProxX, a czy aby na pewno za długie stanie w kolejce płacą 5 zł? Czy to nie jest przypadkiem za znalezienie przeterminowanego towaru, a za długie stanie rzeczywiście tylko czekolada? Bo ja dzisiaj kłóciłem się o 5 zł, ale nie wiem czy do końca zasadnie... :wink:

Na pewno, mają dziwną politykę z rozdawaniem czekolady, gdyż dla nich jest to tańsza opcja i 4/5 osób idzie na to. Nawet przy kasach po lewej stronie masz tablice informacyjną za co dają 5 zł. Trzeba z nimi krótko Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13