Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: TIPSY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

aga_1982

WITAM CHCIAŁAM SIE ZAPYTAC CZY ZNACIE SOBĘ KTÓA ROBI TIPSY W DOMU , BO CENY W SALONACH SĄ STRASZNE , Big Grin Big Grin
sama się naucz będzie najtaniej :>

cat-eye

...albo zrezygnuj z tipsów skoro ceny są straszne. Z naturalnymi paznokciami to już nie da się żyć?
żeby już nie wspominać że naturalne pazurki są takie ładne Wink Big Grin
..a tipsy bywają paskudne.

(nie ma to jak nalot samców na "babskie sprawy" Tongue)
tipsy nadaja sie tylko do drapania po plecach Tongue i otwierania puszek z piwem hiehiehie
hehehe... aga mialam ten sam problem...kupilam zestaw startowy "u bogusi"(przeplacilam jak nigdy ale to nic czlowiek uczy sie na bledach)i od dwoch lat ucze sie sama na sobie z raz lepszym z raz gorszym rezultatem ale ile frajdy z wlasnej robotyWink

carolla8kiss

hej masz nr gg 4542284

lolaa

jak juz pisalam wczesnije moge dac namiary do dziewczyny ktora mimo ze robi z drogich produktow i ma suuuper sliczne tipsy juz z nadrukiem w panterke zebre oraz ma na tipsach nadruki drogich mark jak LOUIS VUITTON CHANEL DOLCE & GABBAna (przepraszam za capsa) dodaje nieraz troche brokatu albo cyrkonie zwykle lub swarowskiego (niewiem jak to sie pisze) bieze doslownie grosze bez cyrkoni max 45zl co do trwalosc i mam juz 2 tygodnie i jest dobrze zadnego powietrza czy zalanych skorek :[ co jest czesto spotykane

katarzynka0803

Witam Smile mi zdecydowanie podobaja sie tipsy i pazurki zelowe, jestem ich fanką . Podam ci nr gg do osoby, ktora świetnie robi i za małą cene, polecam

nr gg : 1060262 Big Grin

cat-eye

katarzynka0803 napisał(a):mnie zdecydowanie podobaja sie tipsy i pazurki zelowe, jestem ich fankom .
Mnie tesz sie podobajom i tesz jestem ich fankom! A nawet idolem. xDDDDDDD
chrystofor i musisz przedzeźniać dziewczyne?

goralex

Hehe. Dzisiaj o tipsach już nikt nie myśli. To były czasy!