Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: oczyszczanie twarzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

judi

a wiec mam pytanie gdzie w tczewie można pójsc do dobrej kosmetyczki która zrobi porządne oczyszczanie twarzy? osobiście byłam w salonie "olivia" i wyszłam bardzo niezadowolona gdyż całe oczyszczanie trwało może 20min...
a i przy okazji czy w tczewie jest jakaś szkoła tańca, która zajęcia z tańca brzucha? byłam na pokazie w 3mieście ostatnio i musze powiedziec że wyglądało to rewelacyjnie.

hana34

spróbuj w salonie kosmetycznym na Al.Zwycięstwa u p.Joanny Treder to jest obok salonu ślubnego-tel.kontaktowy 886354925.Chodziłam tam kiedys na oczyszczanie i byłam zadowolona,trwało jakieś 2 godz. o ile dobrze pamiętamSmile

Niuniaaa

Moze sprobuj w salonie na Jedności Narodu u p. Emili 506294646).Zabiegi twarzy wykonuje solidnie, umiejetnie i profesjonalnie.Ja sprawdzilam osobiscie i jestem zadowolona wiec moge polecic.

cherie

tez chodzilam do Emilki Smile moge ja polecic. Ona jest stworzona do tego zawodu

nobody_tcz

(2009-03-10, 19:44)hana34 napisał(a): [ -> ]spróbuj w salonie kosmetycznym na Al.Zwycięstwa u p.Joanny Treder to jest obok salonu ślubnego-tel.kontaktowy 886354925.Chodziłam tam kiedys na oczyszczanie i byłam zadowolona,trwało jakieś 2 godz. o ile dobrze pamiętamSmile

Bylam tam tez, bardzo dobrze wykonane oczyszczanie. Trwalo dlugo i dlugo sie goilo. Nie pamietam ile zaplacilam. P.Asia to bardzo mila osoba. Wiec w takim towarzstwie nawet oczyszczanie jest przyjemne. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!!

dorciadom

A czy w którymś salonie kosmetycznym w Tczewie mają laser?

Kasia-27

Ja się tutaj zwrócę to "Judi"
W salonie "Oliwia" Oczyszczanie 20min?! To chyba jakaś pomył-nie chyba tylko pomyłka!
Oczyszczanie w salonie Oliwia trwa ok 1 godz-1:30 godz Wink
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń.
Dziewczyny w salonie są bardzo dobre w tym co robią. Ja co prawda byłam na oczyszczaniu u Pani Martyny i u Pani Hanny i wyszłam zadowolona. Do obu pań nie miałam zastrzeżeń. Przy okazji panie zapewniają dobra obsługę i sprawiają przyjazną atmosferę ;D
Bardzo serdecznie polecam Salon Oliwia Big Grin

monika_li

polecam salon Oliwia na bajkowym, byłam na oczyszczaniu i wyszłam bardzo zadowolona, rewelacja, bardzo miła atmosfera
A koszt?

cat-eye

(2010-01-08, 17:32)ProxX napisał(a): [ -> ]A koszt?

Nawet jak sobie oczyścisz to Ci nie pomoże. Big Grin
A co Wy kobiety w górnictwie pracujecie ? Ja myślałem ze skóra sama się oczyszcza poprzez złuszczanie naskórka Big Grin.
(2010-01-08, 21:06)Maxx napisał(a): [ -> ]A co Wy kobiety w górnictwie pracujecie ? Ja myślałem ze skóra sama się oczyszcza poprzez złuszczanie naskórka Big Grin.
Nie wywołuj wilka z lasu ;D
Polecam moja kolezanke (ale nie przez to, iz jest moja kolezanka, lecz chodzi o profesjonalizmSmile )
Gabinet kosmetyczny "Lady"

http://www.firmy.net/salony-pieknosci/ga...W2NM2.html

monika_li

dot. salonu Oliwia, koszt oczyszczenia kształtuje się w granicach ok 80-100 zł, z tego co wiem jest to uzaleznione od twarzy, w jakim jest " stanie ", bardzo dobra jakość kosmetyków, w żadnym innym salonie w którym nigdyś bywałam nie spotkałam się z nimi - etrebelle,super maseczki, jeszcze raz polecam
Najlepszy gabinet kosmetyczny w jakim byłam to JoKo w Starogardzie Gdańskim, niedaleko od nas i warto podjechać do niego . Wykonują tam zabiegi oczyszczające, upiększające i z zakresu kosmetyki estetycznej. W gabinecie pracują doświadczone kosmetyczki, które dbają o klienta, zarówno o to by zabieg przebiegł prawidłowo, jak i by klient czuł się komfortowo i bezpiecznie. Salon jest elegancko urządzony ale zarazem przytulny. Polecam.
Stron: 1 2