Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: adwokat w Tczewie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy zna ktoś dobrego adwokata, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i przeprowadza sprawy rozwodowe? Potrzebuję osoby kompetentnej, znającej się na tego typu sprawach. Byłabym wdzięczna za wyrażenie opinnii o tczewskich adwokatach oraz jeśli to możliwe o podanie adresu bądz numeru telefonu.
napisz na priv w czym ma się problem, nie jestem adwokatem, niemniej jednak kilka spraw rozwodowych przeszło przez moje ręce;
adwokat nie zawsze jest potrzebny; a za każdą wizytę trzeba płacić :wink:
Można też tutaj spróbować...piszą, że bezpłatnie:

http://www.tcz.pl/index.php?akcja=wiadom...9c267d24ac
Ja jednak do sprawy rozwodowej proponuję PRAWDZIWEGO ADWOKATA, a nie społeczną poradnię, czy inne osoby "przez które przewinęło się kilka spraw". Nierzadko chodzi przecież nie tylko o majątek... Wiem, że sprawami rozwodowymi zajmuje się Mec. Magdalena Sykulska, kancelaria w żółtym budynku na rogu Zwycięstwa i Armii Krajowej, obok Cariny, w tym budynku, w którym urzęduje Komornik.

[ Dodano: Pią Kwi 03, 2009 09:15 ]
To nie jest Zwycięstwa tylko Solidarności...
Można również spróbować w kancelarii na ulicy Gdańskiej niedaleko dworca PKP.
na pewno kancelaria adwokacka Wojciech Chabałowski
ul. chłodna
To się moderator popisał... Jak byk stoi w temacie: ADWOKACI, a nie radcy prawni...

cat-eye

Potrzebny dobry adwokat specjalizujący się w prawie budowlanym.

Polecicie kogoś?

bajka

Polecam adwokata Mariusza Liegmann, Paderewskiego 19B, 58 7775550. Bardzo dobry młody, energiczny i przyjazny ludziom:-)
A specjalizuje się z prawie budowlanym? Ja niestety nikogo nie mogę polecić, ale proponuje dobrze poszukać, bo prawo budowlane jest dość zawiłe i wielu adwokatów nie może temu podołać.
(2010-06-09, 07:45)rainbow napisał(a): [ -> ]A specjalizuje się z prawie budowlanym? Ja niestety nikogo nie mogę polecić, ale proponuje dobrze poszukać, bo prawo budowlane jest dość zawiłe i wielu adwokatów nie może temu podołać.

rainbow - a nie łatwiej po prostu zadzwonić do tego adwokata i zapytać czy świadczy usługi w tym temacie? a jeśli nie, to czy zna kogoś, by polecić?
Dobrze robak prawi. Dany prawnik nie musi czuć się dobrze w każdej dziedzinie. U nich też są swego rodzaju "specjalizacje". Miałam podobną sytuację, szukałam kogoś znającego się na prawie spółdzielczym. Pani prawnik nie czuła się mocna w tej dziedzinie, poleciła konkretną osobę i to był strzał w dziesiątkę.
No i o to mi chodziło. Nie słyszałam żeby Pan Liegmann specjalizował się w prawie budowlanym, choć temu nie zaprzeczam. Dlatego wybór adwokata "z innej" dziedziny byłby mało trafny...
Wink
A tak na marginesie, jeśli chodzi tylko o poradę prawną w tej dziedzinie, to można równie dobrze zapytać odpowiednich osób w odpowiednim Urzędzie, ale to zależy o jaką sprawę dokładniej chodzi.

markwa

Pan Szymon Bubka, na Paderewskiego.

http://www.adwokatura.gdansk.pl/ea/stron...&adw_od=36
Stron: 1 2 3