Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wróżka - kogo polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

optymistka

Witam Big Grin . Szukam sprawdzonej wróżki z Tczewa lub okolic, którą naprawdę warto polecić. Słyszałam że w Tczewie niedaleko PKS była dobra, ale nie wiem czy jeszcze jest i że w Różynach jest też ktoś. Jesli ktoś ma jakiś kontakt to byłabym wdzięczna.
Mogę zostać wróżką jak dobrze płacisz.
Tylko jakimi kryteriami określa się to czy ktoś jest dobrą czy też kiepską wróżką?

optymistka

chodzi mi o kogoś kogo przepowiednie się sprawdzają.. kto umie wróżyć..
Ja bym popytał w STS-ie, Totomix-ie i Profesjonalu kto ostatnio najwięcej wygrywał 8)

cat-eye

kamilus napisał(a):Mogę zostać wróżką jak dobrze płacisz.
Najpierw to Ty musisz zapłacić 2 tys. zł :twisted:

http://www.tvnwarszawa.pl/1607379,za_2_t...awsie.html
Cytat:Za 2 tysiące zostaniesz wróżką

Kursy językowe, fotograficzne, taneczne to banał. W Warszawie można nauczyć się prawie wszystkiego: od gotowania do wróżenia z kart tarota. "Rytm Miasta" przejrzał ofertę kursów, na które można zapisać się w trakcie wakacji.
Kurs tarota trwa 8 miesięcy i kosztuje 2240 zł. Dużo? Niby tak, ale zyskać można wiele: wywróżone numery totolotka w następnym losowaniu sprawią, że inwestycja zwróci się z nawiązką.

Dla tych, którzy nie przepadają za wizytami u lekarza zorganizowano kurs uzdrawiania pranicznego według metody Wielkiego Mistrza Choa Kok Sui. Cena to około 400 złotych. Na zajęciach nauczymy się rozumienia poziomów energetycznych istot żywych, harmonizowania aury i 11 czakr głównych. Państwowa służba zdrowia już nie będzie potrzebna.

Dla fanów bardziej praktycznych zajęć proponujemy kursy gotowania. Porady jak gotować pomidory czy wodę ! Otrzymamy je za jedyne 200 zł. Popularność wśród znajomych gwarantowana.

Pewne wrażenie zrobią też na nich nasze dzieci, zwłaszcza, gdy przyniosą z zajęć prawdziwego robota. Na warsztatach "Twój Robot" dzieci odkryją tajniki działania przekładni, wysięgników, chwytaków, manipulatorów, maszyn jeżdżących i kroczących. Na 12-godzinny weekendowy kurs dla początkujących trzeba wydać 290 złotych.

Maciej Krawczyk/bako
Big GrinBig GrinBig Grin
optymistko prosze poszukaj na forum bo wydaje mi sie ze temat byl...w razie czego namiary do różyn to na priv
o ludzie... ja myslalam ze ten etap juz zamkneli w sredniowieczu palac wiedzmy na stosach...
poczytaj horoskop w fakcie Tongue rownie madry co wszystkie wrozki razem wziete Tongue
pozatym czasem w gdansku glownym sie szwedaja cyganki i chca wrozyc Tongue
optymistka napisał(a):chodzi mi o kogoś kogo przepowiednie się sprawdzają.. kto umie wróżyć..
ostatnio myślałem że się zesram... sprawdziło się

ela66

Hehehe dobre Kaul dobre Smile Witam na forum !

Misiaczek

Ja już chyba bardziej wierzę w przepowiednie wróżek niż w horoskopy. NIe to żebym to nich latała, ale koleżanka poszła kiedyś do wróżki, a ta jej powiedziała, że w przeciągu pół roku znajdzie miłość swojego życia a pozna ja na wycieczce. No i rzeczywiście Ela - moja koleżanka - pojechała na jednodniowy wypad nad jezioro z przyjaciółmi i tam poznała swojego obecnego męża. Nie wiem czy to przypadek czy wróżka naprawdę ma talent...
dwa razy dziennie nawet zepsuty zegarek dobra godzine wskaze Wink
to sie nazywa samospelniajacym sie proroctwemSmile
tak dlugo sobie wmawiasz, iz staje sie to realneWink
moze i w tym przypadku tak byloWink

PogodneMyśliJohnnegoBravo

yo!3k napisał(a):to sie nazywa samospelniajacym sie proroctwemSmile
w dzisiejszym losowaniu lotka chce by padły liczby 1 2 3 4 5 6 ;-)
PogodneMyśliJohnnegoBravo napisał(a):
yo!3k napisał(a):to sie nazywa samospelniajacym sie proroctwemSmile
w dzisiejszym losowaniu lotka chce by padły liczby 1 2 3 4 5 6 ;-)

jednodniowe wmawianie chyba nie pomoze;D na to potrzeba czasu by nabralo mocy prawnejBig Grin
Stron: 1 2 3 4