Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Skup podręczników...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Noa

Wiecie gdzie może skupują używane podręczniki? Trochę mi się tego nazbierało i chętnie bym się pozbyła...

nrh

W bardzo dobrym stanie biora na manhatanie na hali. O ile sa w spisie...(pieniadze dostajesz od razu)
Mozesz tez oddac za manhatanem. Tutaj dostajesz pieniadze jak ktos kupi. sklep pobiera 30%- niestety nie wiem czy od ksiazki czy od ksiazek, ktore sprzedajesz.
Kiedyś książki były skupowane w księgarni na placu Hallera. Sama ustalasz cenę, księgarnia pobierała od tego 20 albo 30%, a pieniądze dostajesz jak książki będą sprzedane. Rozliczenie jest chyba pod koniec wakacji.

Kiedyś tak było, a teraz to nie wiem, ale można sprawdzić Wink.

Noa

Miałam nadzieję, że wejdę i załatwię, bo nie wiem czy we wrześniu będę w mieście. A coś może w Gdańsku?
Ze sprzedażą podręczników zawsze jest problem. Podstawa programowa tak się zmienia, że 2-letnie podręczniki nadają się do kosza, ponieważ w żadnym skupie podręczników albo nie chcą albo mają ich aż nadto. Jak rok temu sprzedawałem podręczniki to udało mi się je sprzedać wyłącznie w internetowym skupie - [spam]. Zrobiłem listę, pracownik sprawdził czy będą zainteresowani i potem dokończyliśmy transakcję. Wszystko dobywało się online bez noszenia ciężkich książek. Po podręczniki został wysłany kurier, a pieniądze otrzymałem przelewem.