Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Nowe restauracje/ Bary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Chciałbym, żeby tutaj pisać o nowych restauracjach/barach, które powstają w Tczewie i jakie maja jedzonko.

25 września otworzono Noodle Hut.

Co o niej sądzicie.
mati89tczew napisał(a):Co o niej sądzicie.
To było pytanie.

hautameki

kaul
czepiasz się, może tak miało być./?

jeśli chodzi o nowe restauracje/bary to szczerze nie wiem jakie i gdzie maja dobre żarcie, nie bywam w knajpach.
noodle hut - zamówiłem pizzę z dostawą, i jest na prawdę bardzo dobra, gratis dają sosy pomidorowy i czosnkowy. Pizza według mnie najlepsza w Tczewie, porównywalna z Da Grasso.
Wygląda ciekawie, nawet stronkę mają z żarciem onlajn. Tego śmieciowego żarcia co się u nas otwiera to już zliczyć nie można. Tongue
hautameki napisał(a):kaul
czepiasz się, może tak miało być./?

jeśli chodzi o nowe restauracje/bary to szczerze nie wiem jakie i gdzie maja dobre żarcie, nie bywam w knajpach.
jak chcesz "pisać poprawnie po polsku", to pisz, zdanie rozpoczyna się wielką literą, kończy kropką, chyba że zadajemy pytanie pt "co o niej sądzicie" to kończymy znakiem zapytania w przeciwnym przypadku czepiam się

rokit

hej a ktos może mi powiedzieć gdzie to noodle hut otworzyli?
Przy ul. Ceglarskiej.
Polecam. Niektóre duże pizze się nie mieściły w największych pudłach Wink. Dziś już chyba po promocji, ale wczoraj skorzystałem i IMO wygrywają rywalizację z 4 porami.

Edit: Jak zaglądałem przedwczoraj na tę stronę, to był tylko adres z Gdyni :wink:
kaul napisał(a):jak chcesz "pisać poprawnie po polsku", to pisz, zdanie rozpoczyna się wielką literą, kończy kropką, chyba że zadajemy pytanie pt "co o niej sądzicie" to kończymy znakiem zapytania w przeciwnym przypadku czepiam się

hehe kaulBig Grin przygarnial kociol garnkowiSmile
Glanc napisał(a):wygrywają rywalizację z 4 porami
Definitywnie nie. Ciasto wprawdzie całkiem niezłe, ale farsz niezbyt dobry.
Sos czosnkowy mi nie podszedł.
Dla mnie nadal:
4pr > Sjesta > NudleHut.

Jeszcze będę musiał wypróbować makarony. W kwestii pizzy - nic dobrego, cena nieadekwatna do jakości.
Ja zamawiałem pizzę w piątek, po promocji i słabo... Za pół ceny ujdzie, ale za pełną stawkę bym raczej nie kupił. Farsz nawet może być (choć na krawędziach go prawie nie było), ale ciasto to jakiś kapeć (jedyny plus taki, że cienkie). Może na miejscu lepiej to smakuje, ale to co do mnie doszło było po prostu średnie.
Skoro noodle, to raczej nie specjalizują się w pizzach. Smile Zresztą z tego, co widziałem, to pizze mają tylko w Tczewie. Czyżby nasze miasto było zagłębiem pizzerii? A może mają pizze żeby rozruszać interes, bo na samych makaronach by nie pociągnęli?

Ceglarska to ta co schodzi do pętli?

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2009 18:28 ]
Nie, chwila, to chyba trochę dalej w krzakach jest. Smile
Czy mi się wydaje czy w tym noodle pizze mają drogie ?
Swoją drogą ich strona jest niewygodna w użyciu, takie malutkie okienko z zawartością do przewijania :/.
Ja nie wiedziałem, że jest u nas jakaś Sjesta. Jestem kilka pizzerii do tyłu, bo u nas co chwilę coś się otwiera. A tam na Czyżykowie chyba na tej samej ulicy była jakaś jeszcze inna pizzeria, której nazwy nie mogę sobie przypomnieć. Oni już się zwinęli, czy otworzyli drugi lokal po sąsiedzku?

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2009 18:46 ]
Stawiam browara temu kto wypisze wszystkie jadłodajnie z adresami, które mamy aktualnie w Tczewie. Tongue
Stron: 1 2 3 4