Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wyraź to....czyli czat.tcz.pl ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedyś, na starym forum był temat "Wyraź to co czujesz" (niektórzy to może jeszcze pamiętająTongue) i był to najpopularniejszy wątek Smile Może coś w ten deseń przypadnie Wam do gustu Wink

Przeglądałem sobie właśnie fotki z dawnych zlotów dawnego forum...szkoda, że te czasy już nie wrócą. Naprawdę łezka w oku się kręci Tongue

cat-eye

(2009-10-18, 17:26)lukee napisał(a): [ -> ]"Wyraź to co czujesz"

Boli mnie głowa. Big Grin
Może jakiś shoutbox do wyrażania porannych myśli typu: "ale mi się nie chce jechać"?
SB nie chcą Tongue Ten temat można zaadoptować na potrzeby shoutboxa Tongue
podróż z Akacjowej na Reja i po godzinie spowrotem - 15 minut w jedną i 15 minut w drugą stronę, można?! Big Grin

nic mi się nie chce, chyba zima idzie, chciałbym zasnąć i się obudzić w marcu Smile
(2009-10-19, 05:05)Chrystofor napisał(a): [ -> ]
(2009-10-18, 17:26)lukee napisał(a): [ -> ]"Wyraź to co czujesz"

Boli mnie głowa. Big Grin
Mnie też boli, od tego że dziecko już miesiąc leczę i dalej chore...

cat-eye

Zatrzymałem się dzisiaj przed przejściem dla pieszych na Armii Krajowej żeby ich przepuścić, natomiast radiowóz już nie! Tongue

I znowu będzie, że marudzimy i źle mówimy o policjantach... Wink

CIABATTA

A mi również nic się nie chce...praca,dom,pomoc w odrabianiu lekcji,pranie ,sprzątanie,gotowanie itd.........chcialabym byc niedzwiedziem i obudzic się na wiosnę ;-)))))pozdrawiam takich "leniwych"jak ja :-)))
eee tam marudzicie.

Ps. Chrystofor to może skocz do goździkowej

cat-eye

(2009-10-19, 19:02)Memory napisał(a): [ -> ]Ps. Chrystofor to może skocz do goździkowej

Spoko, już nie trzeba. Wink Wyspałem się dzisiaj do 10 to przestała boleć. Big Grin

hana34

A ja marzne we wlasnej pracySad, otworzyłam 3 tygodnie temu i przez ten czas weszła 1 osobaSad wiem że ludzie boją się nowości ale żeby aż tak? załamkaSad

cat-eye

(2009-10-19, 19:52)hana34 napisał(a): [ -> ]otworzyłam 3 tygodnie temu i przez ten czas weszła 1 osoba

To powiedz chociaż co otworzyłaś. Może zły wybór branży jak na Tczew, albo za duża konkurencja?

hana34

Znajomi mi mówią że to co chce nadaje się na duże miastaSmilea co do konkurencji to dużo jest podobnej ale nie proponują tego samegoSmilechce się wyrózniać a ludzie,którzy tak robią muszą długo czekać aż ludzie ich doceniąSmileNie chce łamać regulaminu i się reklamować i mam cichą nadzieję,że może ktoś z Was do mnie kiedyś zawitaSmiletak z ciekawościSmile)
hm.... tylko gdzie mam zawitać? Nawet nie wiem gdzie to jest (i co to jest). Powiem jedno reklamować się umiesz Smile

hana34

No i maszSmilenie reklamuje sięSmilea jesli można coś wyrazić to wyraziłam i mam nadzieje że optymizm mnie nie opuściSmilea to czym się zajmuję jest znane każdemu tylko ja chce mieć ludzi z XXI wieku a nie z ponurych lat 80-tych w których większość zostałaSmile