Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: [split] Miasto vs. wieś
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

cat-eye

(2009-11-27, 20:53)kamilus napisał(a): [ -> ]Ciekawe kiedy te durne gnoje ukończą zamkową...

Bo widzisz kamilus, jak się mieszka w mieście, a nie na wsi, to nie trzeba się denerwować, że nie mogą zakończyć remontu. U nas, w mieście, to nawet sygnalizację nam stawiają - pomimo że nie chcieliśmy! Big Grin
Przecież Ty na wsi - przedmieściach miasta mieszkasz. O czym Ty gadasz? Big Grin
kamilus; mocne słowa, ale tak czasem trzeba
a na wsi to mieszkam ja; kolega Chrystofor - moderator jest ze miasta na T. gdzie prezydentami są Zenki i Mirki Smile

cat-eye

(2009-11-28, 10:13)robak napisał(a): [ -> ]a na wsi to mieszkam ja; kolega Chrystofor - moderator jest ze miasta na T. gdzie prezydentami są Zenki i Mirki Smile

Jemu się nie pomyliło, to taka odwieczna wojna - On twierdzi, że Suchostrzygi to wieś, a my, że Stare Miasto. I weź tu się dogadaj. Wink
czyli kamilus jest ze Starego Miasta? od dziś nie lubię tej części miasta Tongue

cat-eye

(2009-11-28, 11:02)robak napisał(a): [ -> ]od dziś nie lubię tej części miasta Tongue

No przecież mówię, że to wieś! Big Grin
Chrystofor dodam też, aby zachować obiektywizm że moja wioska to też wieś Big Grin

a Ty dziś znowu w pracy "zap...asz"? Tongue

cat-eye

(2009-11-28, 11:12)robak napisał(a): [ -> ]a Ty dziś znowu w pracy "zap...asz"? Tongue

Standardowo, jak w każdą sobotę. Wink
a ten dyplom masz już dla mnie? Smile

cat-eye

(2009-11-28, 11:16)robak napisał(a): [ -> ]a ten dyplom masz już dla mnie? Smile

Trzeba było się uczyć. Tongue

PS. Zeszliśmy z tematu, a jako moderator nie mogę dawać złego przykładu. Wink
ej ej nie tylko Stare Miasto to wieś - cały Tczew to wieś. A wiem to ponieważ ponad 20 lat mieszkałem na wsiSmile

kanibal

Tczew to wieś, Powiat to wieś, bo na wsi dróg się nie buduje.

http://bip.mswia.gov.pl/portal/bip/190/1...rskie.html

Cheesus

Wioski rullez Tongue

Flesio

Ja jestem ze Starego i powiem wam że kocham ten kawałek wioski w mieście Smile
No własnie, dlaczego to się nazywa Stare Miasto a nie Dawne Miasto ? Rada Wiejska już dawno powinna dostosować nazewnictwo do stanu faktycznego Tongue.
Przed wojna siedziby paru powiatów były wioskami, więc nie bójmy się dobrych wzorców Big Grin.
Stron: 1 2