Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Świąteczne życzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Spokojnych;
zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie
oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

Wszystkim tu obecnym życzy ZbigU Wink

cat-eye

Рождество твоє, Хр҃те Бж҃е нашъ, возсїѧ мірови свѣтъ разума: въ немъ бо ѕвѣздамъ служащїи, ѕвѣздою ѹчахусѧ, тебѣ кланѧтисѧ солнцу правды, й тебе вѣдѣти съ высоты востока: Гд҃и, слава тебѣ.

Різдво Твоє, Христе Боже наш, засвітило світові світло розуміння: в ньому бо ті, що звіздам служили, від звізди навчилися поклонятися Тобі Сонцю правди, і пізнавати Тебе Схід з висоти. Господи, слава Тобі!

Narodzenie Twoje, Chryste, Boże nasz, zajaśniało światu światłem poznania. W nim ci, którzy gwiazdom służyli, od gwiazdy nauczyli się oddawać pokłon Tobie, Słońcu Prawdy, i poznawać Ciebie – Wschodzie z wysokości. Panie! Chwała Tobie.

Troparion Narodzenia Pańskiego

Forumowiczom, administracji, moderacji, władzom naszego miasta, urzędnikom, radnym, czytelnikom i wszystkim ludziom dobrej woli składam najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe.

Niech te radosne dni napełniają nas wiarą, nadzieją i miłością.

[Obrazek: fotominij.jpg]
zdrowia zdrowia i zdrowia
a reszta zawsze będzie jak ma być
tego całej społeczności Tczewa, forum tcz.pl i ich rodzinom życzy
robak Smile

Leszek Bodio

Pogodnych i Wesołych Świąt,
pomyślności w Nowym Roku
życzy wszystkim
L. Bodio
Miałem życzeń nie składać bo tylko zwierzęta w wigilje mówią ludzkim głosem, no ale niech będzie Wink.

Ateistom życzę wesołego Xmasa, pseudoateistom którzy w codziennym życiu mimowolnie wzywają niby nieswojego Pana Boga życze nawrócenia a chrześcijanom zyczenia złożyć najtrudniej ale sami chyba najlepiej wiedzą jakie życzenia chcieliby otrzymać Smile.
(2009-12-24, 17:42)Maxx napisał(a): [ -> ]Ateistom życzę wesołego Xmasa
A ja sobie życzę, aby można było skądś jedzenie w okresie świątecznym zamawiać Wink

Całej reszcie życzę smacznej choinki Big Grin
(2009-12-24, 19:03)kamilus napisał(a): [ -> ]Całej reszcie życzę smacznej choinki Big Grin

I mokrych jajek.Big Grin

cat-eye

(2009-12-24, 19:03)kamilus napisał(a): [ -> ]A ja sobie życzę, aby można było skądś jedzenie w okresie świątecznym zamawiać Wink

A Camargo? Chyba 11 listopada zamawiałem. Wink Jutro to może nie zamówisz, ale pojutrze? Tongue
Jutro pewnie Przy kominku otwarte będzie Big Grin

Wesołych Świąt Smile
ja "z kolei" Panu obecnie nam panującemu Prezydentowi życzę żeby zastąpił na stanowisku tego nieudolnego posła, ale temu nieudolnemu posłowi już tego nie życzę, uchowaj Boże!
STOP KULASOM
Zbigniew; widzę, czytam że sporo wojujesz z posłem Tongue
z nieudolnym posłem;

Zenon Odya na posła !
(2010-01-02, 14:42)Zbigniew Urban napisał(a): [ -> ]z nieudolnym posłem;

Zenon Odya na posła !

Proponujesz wymianę jednego nieudolnego na drugiego takiego samego?
oddałbym głos na niego, wszak nie ma równie dostojnego !
Ja tam wolę ku*asa jako posła niż gdyby miał działać lokalnie. Tam przynajmniej nic nie napsuje.
Stron: 1 2 3