Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Czego brakuje w Tczewie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

woda_mineralna

Zastanawialiście się czego najbardziej brakuje wam w naszym mieście?
Przedszkoli, garaży, nowych zakładów pracy?

Karmat

Radnych z rozumem Dodgy

CIABATTA

...pracodawców z rozumem...
...może jakby można bylo go kupic-pierwszy w kolejce by stanąl Big Grin
jak Ci tak źle w tej pracy to ją zmień, cały czas narzekasz na swojego pracodawcę, pracujesz jako kasjerka(tak wynika z Twoich poprzednich postów) więc jak nie wytrzymujesz narzekania ludzi oraz Twój pracodawca za dużo od Ciebie wymaga to daj mu wypowiedzenie i tyle
mati89tczew nie każdy może sobie pozwolić na wręczenie pracodawcy wypowiedzenia. Pracodawcy wiedzą, że na rynku pracy bywa ciężko i wykorzystują to. Może nie wszyscy, ale sporo takich jest.

A w Tczewie brakuje mi na tą chwilę odśnieżonych chodników, a tak ogólnie, to chyba najbardziej kina.
Akurat w Tczewie jest dużo sklepów z kasami, więc jest w czym wybierać (słyszałem, że mało chętnych a warunki nienajgorsze).

Już pisałem w innym temacie, że nie ma punktów sprzedaży biletów największych sieci. Tak się składa, że znów potrzebuję, bo od pojutrza drożeją ceny karnetów na HOF. Specjalnie do Gdańska nie chce mi się jechać (wypadałoby nie kupować na ostatnią chwilę, zwłaszcza, że w Empiku często mają niesprawną drukarkę albo nie mogą się połączyć z serwisem), a za wysyłkę dużo sobie liczą.
Brakuje mi płynnego przejazdu przez miasto oraz ścieżek rowerowych. Infrastruktura kuleje, a miasto zajmuje się pierdołami.

tczewik84

Tolerancji i od dresienia części społeczeństwa Tongue
hmm... Czystych, niezasranych trawników. Miejsc parkingowych. Świętego spokoju Wink

Flesio

więcej życia...
(2010-01-14, 19:47)rosolini napisał(a): [ -> ]niezasranych trawników

Z tym może być ciężko w całej Polsce.

Mi najbardziej brakuje sklepu muzycznego z płytami (co może się zmieni wkrótce wraz z powstaniem empiku) oraz kina (co również może się wkrótce zmieni).
(2010-01-14, 20:19)aga_piet napisał(a): [ -> ]co może się zmieni wkrótce wraz z powstaniem empiku
Kiedy? :O Empik to jest w sumie fajny sklep - można pójść pooglądać co ściągnąć z torrenta ;P. A serio to przesadzają z cenami i burdelem, więc najlepsza jest opcja Empik.com i odbiór w salonie - czasem taniej niż na Allegro.
aga_piet napisał(a):Mi najbardziej brakuje sklepu muzycznego z płytami (co może się zmieni wkrótce wraz z powstaniem empiku) oraz kina (co również może się wkrótce zmieni).

Ile tych oryginalnych płyt się kupuje. Mnóstwo osób korzysta z darmowego sklepu internetowego rapidshare. Jeżeli ktoś taki sklep z CD i książkami w Tczewie otworzy to niewiele się to moim zdaniem bedzie różniło od strzału w stopę. Taki sklep zwyczajnie nie bedzie miał klientów

Czy naprawdę sądzicie, że wraz z powstaniem empiku ludzie porzucą swe złodziejskie przyzwyczajenia i będą kupować płyty?

Sam w ubiegłym roku kupiłem 21 płyt, ale były to głównie płyty przeceniane lub w promocji (likwidacja Kolportera w Gdańsku i wyprzedaż tamtejszego towaru, płyty Iron Maiden za 26,99 Smile w Saturnie oraz allegro itp)

Pozatym empik jest strasznie drogi. Płyty potrafią w nim koztować nawet o 30 zł więcej niż np w saturnie, a juz standardem jest różnica około 6 -10 zł na sztuce CD.

Glanc napisał(a):Kiedy? :O Empik to jest w sumie fajny sklep - można pójść pooglądać co ściągnąć z torrenta ;P. A serio to przesadzają z cenami i burdelem

O właśnie........
(2010-01-14, 21:49)kazik napisał(a): [ -> ]
Glanc napisał(a):Kiedy? :O Empik to jest w sumie fajny sklep - można pójść pooglądać co ściągnąć z torrenta ;P. A serio to przesadzają z cenami i burdelem

O właśnie........
Z podobnych powodów chciałbym aby w Tczewie był Saturn/MediaMarkt, trzeba się przecież najpierw ze sprzętem zapoznać a nie zamawiać w ciemno Big Grin.
Empik podobno MA BYĆ tam gdzie kino. Nie upieram się przy firmie Empik, może być cokolwiek innego. Płyty kupuję głównie polskie, zbyt dużych różnic w cenach nie ma.
A z wyprzedaży w Kolporterze sama sporo kupiłam - już sam fakt likwidacji jest zachęcający do powstania Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14