Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Bany na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Co się stało? Ło so chozi? Czy to dlatego, że mnie nie było przez kilka godzin na forum?

Poprzedni temat: Dlaczego baniak ma bana? (Chrystofor)
Pewnie za głupi flood
kamilus, a czy to od Ciebie lub Twojej obecności na forum zależy banowanie?

Były powody, był ban. Zakładam, że regulamin był powodem.

Czytałem wczorajsze posty i zdziwiony jestem czemu dziś ich już nie ma.
Oj Piekarz Piekarz Tongue
Po prostu coś się działo, a mnie nie było i jestem nie w temacie Tongue
Nie wolno banować bez mojej wiedzy - troll musi mieć fun Big Grin
Następnym razem zostaw nr telefonu Big Grin
Zdaje się, że byłeś wieczorem na forum, i nic Ci intuicja nie podpowiedziała, że będzie się działo? Dzifne... Wink
Za co Robike dostał bana?...
Pozwalam sobie skopiować tutaj sygnaturkę slothera:

[Obrazek: drunk.gif]

Niezwykle aktualna w ostatnie weekendy Big Grin

Karmat

Chyba jakaś nowa moda na bana. Jak coś napiszesz co się nie spodoba administracji, to masz bana. Cenzura pełną gębą Rolleyes
kamilus dostał bana? Huh
(2010-01-30, 21:32)robak napisał(a): [ -> ]kamilus dostał bana? Huh

Ano. Najwyraźniej trochę przesadził ze słownictwem.
Miał odwagę napisać to, czego nie napisali inni... bo jakby nie patrzeć to sporo prawdy o naszych władzach.
(2010-01-31, 00:37)lukee napisał(a): [ -> ]Miał odwagę napisać to, czego nie napisali inni... bo jakby nie patrzeć to sporo prawdy o naszych władzach.

Lukee, forma ma znaczenie.
(2010-01-31, 00:37)lukee napisał(a): [ -> ]Miał odwagę napisać to, czego nie napisali inni... bo jakby nie patrzeć to sporo prawdy o naszych władzach.

Trochę racji na pewno w tych słowach jest, jednak zbyt ostro powiedziane. Tak nie można. Nie wyobrażam sobie takiego obrzucania się błotem przez polityków w sejmie. W naszym, tczewskim samorządzie również nie. Prawda- prawdą, ale trochę taktu i szacunku zachować trzeba.
No może macie trochę racji Wink Sam nie raz pisząc posta po % i czytając go dwa razy stwierdzam, że ... jednak nie, nie wysyłam ;P Czasem jednak dopiero taka forma wypowiedzi jest zauważana przez polityków. Ile jest innych postów do nich skierowanych i ani myślą odpowiedzieć...
Szczerze mówiąc to co pisał kamilus bardzo mi przypomina to co mam nieraz okazję słyszeć w realu o 'naszych' politykach. Nigdy tego nie przytaczałem ani przytaczać nie zamierzam, bo do publicznego przytaczania wiadomo dlaczego się nie nadaje Tongue.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20