Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: A gimnazjum nr.1 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Kala

Co sądzicie o tej szkole ?

Kennson

Ja chodzę do tej szkoły i jest tam bardzo fajnie pozdrawiam Smile

ola13

ja w tym roku kończę tą szkołę i muszę przyznać, że będzie mi bardzo trudno się z nią rozstać. Jeżeli ktoś myśli o tej szkole i chce byc dobrze przygotowany do nauki w liceum, to najlepiej jeśli wybierze klasę z rozszerzonym j.angielskim. Zawsze to tam jest najwyższy poziom, ale aby się tam dostać niestety nie wystarczy 5 z j.angielskiego.. Uczniowie są tam przyjmowani na podstawie specjalnego egzaminu kwalifikacyjnego, który nigdy nie jest zbyt łatwy. Ale poziom nauczania w całej szkole i tak jest wysoki , a zwłaszcza w porównaniu z innymi gimnazjami w naszym mieście. Gorąco polecam!

kiziak

Ja właśnie kończę pierwszy rok.
I - krótko mówiąc - nie wyobrażam sobie przeniesienia się do innej szkoły. ^^
Nastraszono mnie, że na rozszerzonym angielskim sobie nie poradzę, i że jest tu bardzo wysoki poziom, ale jak na razie daję sobie radę. Naprawdę jestem zadowolona.

Przy okazji, jestem nowa na forum.
Hmm... hej? (';
Ciekawe czy poloniści uczą Was pisania nr z kropką Tongue

Angel

_V_i_P_

(2010-06-22, 21:34)kiziak napisał(a): [ -> ]Ja właśnie kończę pierwszy rok.
I - krótko mówiąc - nie wyobrażam sobie przeniesienia się do innej szkoły. ^^
Nastraszono mnie, że na rozszerzonym angielskim sobie nie poradzę, i że jest tu bardzo wysoki poziom, ale jak na razie daję sobie radę. Naprawdę jestem zadowolona.

Przy okazji, jestem nowa na forum.
Hmm... hej? (';

Natz?