Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wygodne siodło do pracy przy komputerze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W biurze mam całkiem wygodne siodło, ale okraszone kilkoma wadami (potrafi się odblokować całkiem nagle i przechylić w tył). W pracy jednak dali mi fatalne, zwykłe krzesło biurowe. Nie fotel - takie krzesło sztywne. Mój kręgosłup już to czuje. I to bardzo. Do tego stopnia, że mam z bólu problem z wstawaniem (krzesło jest za niskie na 100%).
Zna się ktoś może na ergonomicznych siodłach zwanych fotelami biurowymi? W sensownej cenie. Tak do 500-600zł, chociaż jak będzie taniej to się nie obrażę.
Fajnie jak można by regulować także oparcie aby móc odpocząć w pracy.
Musi być odpowiednie dla konusa 181cm. Ważny jest też materiał - żeby się zbytnio nie pocić, ale też żeby się szybko nie niszczył.
Jakie firmy produkują dobre siodełka?
Może coś takiego by Cię zadowoliło?

[Obrazek: seat.jpg]

Jeśli jednak wolisz coś bardziej miękkiego, dużo ludzi spędzających godziny przy kompie chwali sobie krzesło z Jyska

http://www.jysk.pl/120/122/3620004/a/catalog
To z Jyska kupiłem mojej dziewczynie, bo takowe chciała - materiał... Ta siateczka mi się bardzo średnio podoba. Ciężko się czyści.

Flesio

Po pierwsze Kamilus masz problemy z motoryką bo podejrzewam że spędzasz długie godziny w fotelu w pracy, a resztę na fotelu lub łóżku w domu. Trzeba jeszcze się trochę ruszać, pobiegać, pospacerować. Każdy fotel biurowy pow 500 pln jeżeli nie jest to skórzana landara jest dobry, te o których pisze Aga też są całkiem w pytę

Pozdrawiam
(2010-04-23, 15:06)Flesio napisał(a): [ -> ]spędzasz długie godziny w fotelu w pracy
Obecnie 8h (tu właśnie pojawiło się to kiepskie siedzisko) w jednej i 5-6h w drugiej.

Cytat:na fotelu
Nie.

Cytat:łóżku
Tylko jak śpię - czyli 5-6h.

Cytat:trochę ruszać, pobiegać, pospacerować
Spaceruję ~45min każdego dnia, biegam 3 razy w tygodniu po 2h i do tego rower jak pogoda pozwala w weekendy Wink

Cytat:te o których pisze Aga też są całkiem w pytę
Kształt owszem - jednak ten materiał. Wydatek całkiem spory więc nie stać mnie na półśrodki :/
Wolę się przemęczyć i poczekać na coś co naprawdę poprawi mi komfort pracy.

WhiteAngel

(2010-04-23, 13:54)kamilus napisał(a): [ -> ]To z Jyska kupiłem mojej dziewczynie, bo takowe chciała - materiał... Ta siateczka mi się bardzo średnio podoba. Ciężko się czyści.

w Jysku jest zapewne wiele krzeseł a z siateczką to chyba 2 widziałem Smile
Jest tam za to fotel biurowy MARK i DYREKTOR - I klasa, a klasy pośredniej też coś się znajdzie na kieszeń studenta.Smile
Może taki:

http://allegro.pl/item1138076419_fotel_b...zeslo.html

Mi się swego czasu marzył hamak, ale ciężko go rozwiesić w biurze Wink