Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Gdzie kupic tanio Nutramigen?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Nietutejsza

Dobry wieczor. Jestem zupelnie nietutejsza, a tutaj przyszlo mi zyc. W zwiazku z tym poszukuje od tutejszych info o taniej aptece gdzie bede mogla kupic sztuczne mleko Nutramigen. Gdzie tutejsi robia zakupy? Gdzie sa dobre ceny? Dziekuje.
Niegdyś najtańszą apteką w Tczewie była apteka "Jodłowa" na ulicy Jodłowej.
Od czasu, gdy w znacznym stopniu zmonopolizowała rynek (sieć sześciu aptek), ceny im "nieco" wzrosły.
Obecnie zakupy robię w aptece Gemini ul. Armii Krajowej 74 (budynek w którym mieści się przychodnia "MEDICA").
Aby znaleźć najtańszą aptekę, trzeba poświęcić trochę czasu. Nie gwarantuję więc, ze akurat w Gemini będzie najtaniej.

Nietutejsza

O, dziekuje za szybka odpowiedz. Przejde sie do Gemini i popytam w Jodlowej. Jeszcze raz dzieki.

rosalinda

Nietutejsza przeczytaj PW

Nietutejsza

Dzieki za podpowiedzi. Kupilam Nutra w Gemini za niecale 12zl sztuka Smile
Najtańszy jest w aptekach Jodłowa, w każdej z nich. niecałe 11 zł kosztował. Najdrożej w tej aptece gdzie CCC jest.

Nietutejsza

Dzieki Julkka. Roznica w cenie niewielka, ale zapamietam na pozniej - jak bede musiala kupic wiecej puszek.
Ja brałam recepty po 6 sztuk, to na jodłowej płaciłam 56 zł, a koło Nomii 70 z groszami, różnica była znaczna... Smile

Nietutejsza

Zgadza sie, im wiecej puszek tym wieksza roznica w rachunku. Ja na razie wzielam dwie, bo tylko dokarmiam butla. Moj maly nie usnie bez piersi, a w ciagu dnia po powrocie ze spaceru to latwiej dac mu piers niz gotowac wode na mleko itd.Blush

Nietutejsza

Maly apdejt - moze komus sie przyda. W "Jodlowej V" na Armii Krajowej Nutra jest po 9.90zl.
na czyzykowie jest dosc tania apteka, ta naprzeciwko jodłowej , od całej wartości zakupow odejmuja jeszcze 10% , wczesniej kupowalam w jodlowej ale mają coraz drozsze wszystko, chyba że sie trafi na promocję.
polecam tez "Gemini" koło Mediki na suchostrzygach.
(2010-07-06, 19:51)Nietutejsza napisał(a): [ -> ]Maly apdejt - moze komus sie przyda. W "Jodlowej V" na Armii Krajowej Nutra jest po 9.90zl.

bardzo często nutramigen jest tam po 9,90, jakiś czas temu kupowałam hurtowo Wink N1, nietutejsza mam jeszcze jedną nietkniętą jedynkę mogę oddać za 5 zł Wink

Nietutejsza

Dzieki papaveryna, ale moj maly juz kurcze skonczyl pol roku i teraz N2 pije. Szkoda...
A tak odbiegając od Nutramigenu, ja przeszłam już na Nan, mała dobrze reaguje. I daje jej NAN 3 - ono jest od 9 m-ca. A ona ma już 13 m-cy. Jakie mleko podawać? Jest takie NAN Junior ono jest od roku, ale czy te NAN3 mogę jej podawać, czy nie dostarcza już tych witamin co trzeba?
(2010-08-11, 11:28)Julkka napisał(a): [ -> ]A tak odbiegając od Nutramigenu, ja przeszłam już na Nan, mała dobrze reaguje. I daje jej NAN 3 - ono jest od 9 m-ca. A ona ma już 13 m-cy. Jakie mleko podawać? Jest takie NAN Junior ono jest od roku, ale czy te NAN3 mogę jej podawać, czy nie dostarcza już tych witamin co trzeba?

z tego co wiem, to powinno podawać melko odpowiednio do wieku, wprowadzając nowe stopniowo, mój mały pije nutramigen bo słabo przybierał, teraz waży zgodnie z siatką do wieku mimo że urodził się 2500 Wink, lekarze sugerują mi zmianę na normalne mleko nan lub bebiko na przykład, Franek nie ma alergii na białka mleka laktozę i inne cukry Wink. myślę co zrobić bo nutramigen jest paskudny w smaku Wink
Stron: 1 2