Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Okulista dla dziecka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Mika

Witam wszystkich.
Czy znacie dobrego okulistę w Tczewie dla dziecka?
Jeżeli tak to proszę o namiary i opinie.
Pozdrawiam
Jedź do Gdańska, do poradni okulistycznej w Gdańsku Zabiance przy ulicy Wejhera 12 a. Tel 58 5562857, dwa lata temu nie trzeba było mieć skierowania.
w Tczewie chyba dużego wyboru nie ma; my korzystaliśmy z OPTYKONA p. Wysieckiego; pierwszy i drugi raz przy ul. Wyszyńskiego oraz kolejne na Suchostrzygach przy ul. Armii Krajowej

z jakości obsługi jesteśmy zadowolenia (oczywiście wizyty prywatne); tyle te ceny okularów Confused nasz syn w ciągu ostatniego roku miał 4 razy wymieniane oprawki i szkła; a finansowo to boli Shy
(2010-08-31, 09:58)robak napisał(a): [ -> ]w Tczewie chyba dużego wyboru nie ma; my korzystaliśmy z OPTYKONA p. Wysieckiego; pierwszy i drugi raz przy ul. Wyszyńskiego oraz kolejne na Suchostrzygach przy ul. Armii Krajowej

z jakości obsługi jesteśmy zadowolenia (oczywiście wizyty prywatne); tyle te ceny okularów Confused nasz syn w ciągu ostatniego roku miał 4 razy wymieniane oprawki i szkła; a finansowo to boli Shy

Na Suchostrzygach tego OPYTKONU tam gdzie Medica już nie ma ( tak mi się wydaje). Wizyta 50 zł.

Ale znajomi korzystali z usług okulisty u Rogowskich, jak chodzili z dzieckiem i sobie chwalili. Tak są dwie babki co przyjmują. No i kolejka spora.
OPTYKON na suchostrzygach zmienił tylko lokalizację; dalej przy Armii Krajowej, tyle tylko, że troszkę dale w stronę hotelu carina; przy samym przystanku autobusowym; tam gdzie mamy sklęp mięsny Rąbały; niedaleko przychodni dziecięcej (tej starej jak kto woli)

do rogowskich kiedy rok temu szliśmy pierwszy raz próbowałem; tyle że jakoś telefon nie odpowiadał; zależało nam na czasie i wybralismy optykon

wiadomo, że na książeczkę będzie kolejka, a prywatnie, to jednak prywatnie - jesli chodzi o czas oczywiście; bo czy na książeczkę czy prywatnie, to jednak ci sami lekarze;
u Rogowskich dr Ksiazkiewicz, polecam
na Targowej tez przyjmuje
Ja polecam dr Dorotę Trocha. Przyjmuje (oczywiście prywatnie) na ul. Bałdowskiej 602250469, 58 530 23 88
Dobra, odkopuję. Minęło ponad 5 lat, to może się w tej dziedzinie coś zmieniło. Potrzebuję na miejscu sprawdzonego okulistę dla dzieciaka. Chętnie na NFZ, ale może być też prywatnie. Muszę iść do kilku, bo po wcześniejszych wizytach każdy mówił coś innego, a dziecko zaczyna mi mówić, że bez okularów lepiej widzi. A jak tak mówi, to nie ściemnia. Pójdę jeszcze do 2-3 i może któryś potwierdzi poprzednią diagnozę.
Mogą być z Tczewa, mogą z Trójmiasta. Dzięki. Pozdrawiam.
(2016-04-20, 01:40)Harry napisał(a): [ -> ]Dobra, odkopuję. Minęło ponad 5 lat, to może się w tej dziedzinie coś zmieniło. Potrzebuję na miejscu sprawdzonego okulistę dla dzieciaka. Chętnie na NFZ, ale może być też prywatnie. Muszę iść do kilku, bo po wcześniejszych wizytach każdy mówił coś innego, a dziecko zaczyna mi mówić, że bez okularów lepiej widzi. A jak tak mówi, to nie ściemnia. Pójdę jeszcze do 2-3 i może któryś potwierdzi poprzednią diagnozę.
Mogą być z Tczewa, mogą z Trójmiasta. Dzięki. Pozdrawiam.

Może zaufaj dziecku... Konsultowanie u drugiego lekarza jest wskazane, ale u kilku to przesada. Wprowadza chaos.  Ja bym poszła do Klawińskiego. Nigdy do gabinetu przy optyku.
(2016-04-20, 12:01)karo napisał(a): [ -> ]Ja bym poszła do Klawińskiego. Nigdy do gabinetu przy optyku.

Karo, a Klawiński jeszcze przyjmuje? Bo co usiłuję się dodzwonić, to nikt nie odbiera. Poza tym, skończył pracę w Stg a jego dom swego czasu był na sprzedaż. Chętnie bym się do niego wybrała, bo cenię go jako fachowca.
Kiedyś korzystałam z usług (na NFZ) dr Książkiewicz, ma gabinet obok Przychodni Rogowskich na Bajkowym. Całkiem w porządku doktor Wink
A może optometrysta, bo dziecko ma astygmatyzm?
Jeden okulista powiedział, że moja ma astygmatyzm. Byliśmy u drugiego i ten powiedział, że nie ma. Stąd chęć pójścia do jeszcze z dwóch. No nic, dzięki za info, poszukam przez weekend tych, o których wspomnieliście.
(2016-04-21, 12:19)szalony patison napisał(a): [ -> ]
(2016-04-20, 12:01)karo napisał(a): [ -> ]Ja bym poszła do Klawińskiego. Nigdy do gabinetu przy optyku.

Karo, a Klawiński jeszcze przyjmuje? Bo co usiłuję się dodzwonić, to nikt nie odbiera. Poza tym, skończył pracę w Stg a jego dom swego czasu był na sprzedaż. Chętnie bym się do niego wybrała, bo cenię go jako fachowca.
Kiedyś korzystałam z usług (na NFZ) dr Książkiewicz, ma gabinet obok Przychodni Rogowskich na Bajkowym. Całkiem w porządku doktor Wink

Oj, nie wiem... Przyjmował jeszcze 2 lata temu. Może emerytura?
(2016-04-21, 23:14)karo napisał(a): [ -> ]
(2016-04-21, 12:19)szalony patison napisał(a): [ -> ]

Oj, nie wiem... Przyjmował jeszcze 2 lata temu. Może emerytura?

Pan Klawiński przyjmuje w domu. Nie odmawia pomocy nawet w niedzielę.
Próbuję dziecko umówić na fundusz do okulisty. Na Wojska Polskiego oczywiście nikt nie odbiera, spróbuję osobiście, ale dzwoniłam tez do poradni na Wałowej w Gdańsku, pani mi powiedziała, że do końca roku już nie umawiają. Znowu skończy się na tym, że będę musiała iść do specjalisty prywatnie, ten kraj to porażka. :-(
Stron: 1 2