Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: ATRAKCJE WESELNE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

marlena33

Poradźcie mi na jakie atrakcje weselne warto się skusić

bańki mydlane
fajerwerki
fontanna czekoladowa
fontanna alkoholowa
pokaz barmański
bar z barmanem
wystep kapeli ludowej/magików/żonglerów ogniem/pary tanecznej itp
przejazd bryczką (tylko co z kreacjami?)
nauka tańca
Ale co tu doradzać? Bierzesz to na co:
- stać cię
- podoba Ci się

Nie sugeruj się innymi - to Twoje wesele, a nie przykładowych osób, których nawet nie znasz Wink
bańki mydlane - ale co to daje Tongue
fajerwerki - też fajne, ale na chwile...
fontanna czekoladowa - o tu lepiej
fontanna alkoholowa - po co, lepiej żeby wódka zeszła
pokaz barmański - wódka + popitka bez barmana
bar z barmanem - j/w
wystep kapeli ludowej/magików/żonglerów ogniem/pary tanecznej itp - żonglerów ogniem... ewentualnie na dworze, bo mało która knajpa zgodzi się na ogień w środku
przejazd bryczką (tylko co z kreacjami?) - nie wiem...
nauka tańca - to akurat słuszne ;D
Na niektórych weselach są prowadzone oczepiny,czasem pojawia się tort i jeszcze bywa że młoda para uroczyście tańczy pierwszy taniec przyjęcia weselnego.

lulka648

wypuszczanie zapalonych lampionów, są takie w kształcie serca. przepięknie to wygląda!
Ty jakieś lampiony proponujesz, a dzieci w afryce głodują!

BP, MSPANC
(2010-10-26, 22:19)kamilus napisał(a): [ -> ]Ale co tu doradzać? Bierzesz to na co:
- stać cię
- podoba Ci się

Nie sugeruj się innymi - to Twoje wesele, a nie przykładowych osób, których nawet nie znasz Wink

Całkowicie się zgadzam.
Poradź się Narzeczonego, ewentualnie najbliższych. To na Waszej dobrej zabawie chyba powinno Tobie zależeć.
Tutaj możesz zostać wprowadzona w błąd, prosta sytuacja - ktoś słyszał, że siostra cioteczna wujka od strony babci Jadzi miała na weselu pokaz barmański i że panowie byli do bani. To najprawdopodobniej lekko skrzywi Twoje odczucia ;-)

Pozdrawiam ;-)

CzekoladowyCzar

Na pewno poleciłbym fontannę czekoladową. Nie tylko dlatego, że się tym zajmuję, ale obiektywnie muszę przyznać z doświadczenia, iż jest to spora atrakcja. Zwłaszcza dla dzieci, ale nie tylko, bo nie raz były przypadki, że dorośli bardziej wpadli w "czekoladowy czar"Wink Szczegóły i koszty z tym związane znajdzie Pani na naszej stronie internetowej.
Pozdrawiam

marlena33

Ja optuję za fontanną czekoladową siostra za karykaturami a mój miły za tańcem z ogniami połączonymi z fajerwerkami

marlena33

Czy ktoś z was korzystał z usług firm wynajmujących fontanny czekoladowe.
Na co należy zwrócić uwagę ,jaki rodzaj czekolady wziąć i jaki rodzaj owoców i jak dużą maszynę
i czy warto wypożyczyć tylko maszynę czy wziąć kogoś do obsługi?
Proszę o opinię ludzi którzy już korzystali i mają własne przemyślenia na ten temat.

Co do fajerwerków czy ktoś z was korzystał z jakiejś konkretnej firmy jakie warunki muszą być spełnione by pokaz się odbył i jakie wrażenia na gościach
i na Was tego dnia sprawiły fajerwerki pomijając ich koszt pytam czy po prostu warto ich używać
Lepiej uczyć się na błędach innych niż na własnych .

Genio

(2010-11-05, 12:31)marlena33 napisał(a): [ -> ]Czy ktoś z was korzystał z usług firm wynajmujących fontanny czekoladowe.
Na co należy zwrócić uwagę ,jaki rodzaj czekolady wziąć i jaki rodzaj owoców i jak dużą maszynę
i czy warto wypożyczyć tylko maszynę czy wziąć kogoś do obsługi?
Proszę o opinię ludzi którzy już korzystali i mają własne przemyślenia na ten temat.

Co do fajerwerków czy ktoś z was korzystał z jakiejś konkretnej firmy jakie warunki muszą być spełnione by pokaz się odbył i jakie wrażenia na gościach
i na Was tego dnia sprawiły fajerwerki pomijając ich koszt pytam czy po prostu warto ich używać
Lepiej uczyć się na błędach innych niż na własnych .

Pewnie że warto i jaka frajda dla oka, najważniejsze aby goście byli zadowoleni. Koszt fajerwerków takich jak na koncercie Jarre'a to około 300 tyś.
Moim zdaniem fajerwerki to jeden z gorszych pomysłów.
Po pierwsze dlatego, że większość ludzi ma fajerwerki, a chyba każdy by chciał, żeby jego wesele było wyjątkowe.
Po drugie dlatego, że mieszkałam niedaleko hotelu Carina, w którym prawie co sobota jest wesele z fajerwerkami i już nie mogłam słuchać tych wybuchów. Wesele weselem - wyjątkowy dzień, ale moim zdaniem należy je zorganizować tak, żeby nie zakłócać spokoju innym, którzy tego dnia nie świętują.
Zamiast wychodzić na zewnątrz urządzać konkurencję dla Sylwestra, to może właśnie fireshow? Też na zewnątrz, a bez uciążliwości dla innych. Ktoś też wspominał o lampionach. To takie "zewnętrzne" propozycje.

marlena33

Mogę Ci tylko współczuć takie lokalizacji miejsca zamieszkania lub sąsiadów
ale na szczęście większość lokali usytuowana jest nieco na uboczu a przynajmniej te o których myślę więc moje weselne fanaberie nie będą za bardzo nikomu przeszkadzały.A co do tańca z ogniem jak mówi przysłowie nie wszystko złoto co się świeci
jeśli więc ktoś z was miał do czynienia i odczuł na własnej skórze ,wzroku i
psychice bezpośrednie spotkanie z jakąś grupą taneczną to proszę o recenzję
i jeśli macie to również i o kontakt. Podobnie rzecz się ma z fajerwerkami
Fireshow oglądałam zawsze jako dodatek do jakiejś imprezy i zawsze mi się podobało. Nie wiem jak sprawa ma się z występami prywatnymi, takimi jak wesele.
Uważam jednak, że jest to większą atrakcją niż fajerwerki, bo rzadszą.
Czasem ludziom wypada kilka ślubów w niedużym odstępie czasowym i na większości z nich są fajerwerki. Wychodzą więc przed budynek i myślą sobie: "znów petardy...".

Ale to takie moje odczucia związane akurat z takimi atrakcjami. I akurat hałas, który mnie wkurzał nie ma tu aż takiego znaczenia - bardziej to, ile razy było coś takiego - co tydzień prawie Tongue.

Eliza17

Ja też byłam na weselu, gdzie atrakcją były fontanny czekoladowe. Dzieci były zachwycone :-) poza tym zawsze podobał mi się pomysł z lampionami. Wyglądają bardzo efektownie :-)
Stron: 1 2