Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Najlepsza Myjnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

DonPedro

Jak w temacieWink gdzie myjecie swoje wozidełka?
Zajączkowo
No to dołączę się - gdzie myją auta ręcznie, a nie trzeba wysiadać z samochodu i pryskać jakimiś nieskutecznymi wężykami jak to ostatnio w modzie.
Odradzam shella - zdarła mi lakier i porysowała plastiki...
(2011-01-02, 16:21)kamilus napisał(a): [ -> ]No to dołączę się - gdzie myją auta ręcznie, a nie trzeba wysiadać z samochodu i pryskać jakimiś nieskutecznymi wężykami jak to ostatnio w modzie.
Odradzam shella - zdarła mi lakier i porysowała plastiki...

Właśnie w Zajączkowie myją ręcznie - ten sam budynek gdzie jest automatyczna ze szczotkami. Tak samo myli koło Kauflandu (na rogu z Malinowską) - czy jeszcze myją ręcznie tego nie wiem.
Obok Kauflandu wciąż myją, ja jednak polecam myjnię obok ZUS-u.
Myjnie ręczne obok Kauflandu lub ZUS. Obie są godne polecenia.

W Zajączkowie nie myję od dnia, kiedy zapłaciłem za mycie Forda Transita 35 zł, i nie umyli mi dachu bo było im "za wysoko". Usługa wykonana częściowo, ale zapłacić kazali za całość. Dla mnie to skreśla taką firmę.
Na innych myjniach albo uprzedzają że nie wykonają usługi na 100% albo mają drabiny.

A pranie tapicerek - Firma ELPIK Smile (kontakt znajdziecie w internecie). Tylko oni robią PŁUKANIE tapicerki po praniu! dzięki czemu tapicera po 2 tygodniach nie jest znowu brudna.
Witam a gdzie w Tczewie znajduje sie myjnia gdzie za 1 zl myjesz przez minute byla kiedys taka myjnia ale nie pamietam gdzie
(2011-06-02, 16:53)mirtas napisał(a): [ -> ]Witam a gdzie w Tczewie znajduje sie myjnia gdzie za 1 zl myjesz przez minute byla kiedys taka myjnia ale nie pamietam gdzie

Przy stacji BP; kolejna niedaleko Bricomarche (po 22 albo 23 jest jakoś minimalnie dłużej za 1zł); przy Intermarche i jeszcze jedna w pobliżu C.H. Echo.
(2011-01-08, 12:17)KeBi napisał(a): [ -> ]Myjnie ręczne obok Kauflandu lub ZUS. Obie są godne polecenia.

Ile kosztuje umycie autka? Chętnie wypróbuje
(2011-06-02, 19:55)ProxX napisał(a): [ -> ]Ile kosztuje umycie autka? Chętnie wypróbuje

W myjni obok ZUS-u 17zł z woskowaniem i suszeniem.

Toruk

(2011-06-02, 20:47)MacGyver napisał(a): [ -> ]
(2011-06-02, 19:55)ProxX napisał(a): [ -> ]Ile kosztuje umycie autka? Chętnie wypróbuje

Macie jakieś namiary telefoniczne na tą myjnię? Można się umówić na konkretną godzinę?
Zajączkowo myje coraz gorzej...

wosk na mokro czy sucho ?
Wszystkie takie myjnie zazwyczaj nakładają wosk na mokro... Nie oszukując się który nie wytrzymuje dłużej niz do kolejnego mycia.....

gej

myjnia w Zajączkowie
Jedyny "+" jest taki, że można się umówić telefonicznie na określoną godzinę. Myją fatalnie na ręcznej, a automaty mają tak twarde szczotki, że jak ktoś chce mieć porysowany samochód to bardzo polecam Smile Jedyny samochód, który widziałem tam dobrze umyty, to auto właściciela. Raz widziałem jak było myte. Używali zupełnie innych "szmat" - czystych Smile

myjnia przy ZUS/Kauflandzie
Ogromnym "-" jest brak możliwości umówienia się na godzinę czy też zajęcia kolejki. Nie uśmiecha mi się czekanie w kolejce i marnowanie czasu podczas, którego mógłbym coś zrobić, załatwić itd. Myją lepiej niż ci gamonie w Zajączkowie.

myjnia przy Shell'u
Jedyny automat, który ma miękkie szczotki. Myje w miarę dobrze, ale idealnie nie jest. Dobrze, że można umyć od spodu, np po zimie Smile
(2011-06-02, 22:07)ProxX napisał(a): [ -> ]

wosk na mokro czy sucho ?

Ta myjnia kolo Zusu tez juz spada na psy ostatnio bylem tam i cale mycie 9wersja za 17 zl)trwalo z zegarkiem w reku 4,5 minuty a po przyjezdzie do domu stwierdzilem ze na masce sa smugi i niedociagniecia tak wiec wole jechac na myjnie za zlotowke i w domu sam sobie nalozyc wosk na sucho
Stron: 1 2