Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Pojemność skrzynki na PW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
"Podziałka" na górze panelu wiadomości pokazuje mi, że mam zapełnione 92% skrzynki. Pokasowałam mnóstwo starych wiadomości, a "poziom zapełnienia" nadal jest ten sam.
Jest jakiś sposób na sprawdzenie rzeczywistej pojemności? Nie chcę kasować wszystkiego (czasem jest potrzeba wracać do starszych wiadomości), a chciałabym uniknąć sytuacji, że jakiś list nie dojdzie Wink
Wiem gdzie znajduje się skrzynka i jej foldery. Interesuje mnie dlaczego mam cały czas pokazane "92% z użytej przestrzeni PW".
Ale po usunięciu z usuniętych nadal Ci się nie zmienia?
Tak, napisałam o tym w pierwszym poście.
Nie napisałaś.
Po użyciu funkcji "usuń" przenoszone one są tak naprawdę do folderu usunięte. Dopiero usunięcie ich stamtąd zwalnia skrzynkę.
Jest! Dzięki (źle zrozumiałam Twój pierwszy post). Smile
Przydałaby się większa skrzynka na prywatne wiadomości. Moje groupies nie mogą już do mnie pisać, a nie za bardzo chcę usuwać poprzednie wiadomości, bo to cenna historia.
Jestem za, zmuszona byłam do usunięcia bardzo cennych archiwaliów, skrzynka jest stanowczo zbyt mało pojemna. :!:

k00rba

Też proszę o zwiększenie pojemności skrzynki.

mieczyslaw

Czy jeśli się dołączę do apelu, to będzie kolejny cenny głos "za"?
Dołączam się Big Grin

Ja niestety musiałem usunąć :/
I ja jeszcze, też chcę więcej pamięci (w skrzynce znaczyTongue)
Ok, w kupie siła, też chce Smile
zmniejszyć!

mieczyslaw

(2011-06-10, 13:28)ma7ias napisał(a): [ -> ]zmniejszyć!

Zmniejsz stopkę, bo się nie mieści ;P
Jeśli ma7ias chce zmniejszyć skrzynkę, to ja przejmę jego megabajty chętnie Big Grin.
Stron: 1 2 3