Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Libia, Kadafi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I Federacja Rosyjska odpowiada
"Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej oświadczyło, że w Moskwie z ubolewaniem przyjęto akcję zbrojną, podjętą w Libii przez szereg państw. MSZ Rosji wezwało też do jak najszybszego przerwania ognia i przemocy w tym kraju.

- W Moskwie z ubolewaniem przyjęto akcję zbrojną, podjętą w Libii przez szereg krajów z powołaniem się na przyjętą w pośpiechu rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 1973 - oznajmił rzecznik MSZ Aleksandr Łukaszewicz."
WP.pl
Będziemy mogli dużo więcej rowerami po naszych ścieżkach rowerowych jeździć jak benzynka skoczy do 7-8zł Smile
Bardzo fajny czas do inwestowania Wink

k00rba

(2011-03-20, 00:26)KowaL napisał(a): [ -> ]Bardzo fajny czas do inwestowania Wink

DokładnieRolleyes
Mam pewne obawy czy "Świt Odysei" nie skończy się podobnie jak "Pustynna Burza"? Dobrze chociaż, że naszych tam nie ma i na razie nie będzie
(2011-03-21, 11:46)niunia9970 napisał(a): [ -> ]Dobrze chociaż, że naszych tam nie ma

Byliśmy, jesteśmy i ( prawdopodobnie ) będziemy nadalCool
(2011-05-01, 11:50)wfe416n napisał(a): [ -> ]
(2011-03-21, 11:46)niunia9970 napisał(a): [ -> ]Dobrze chociaż, że naszych tam nie ma

Byliśmy, jesteśmy i ( prawdopodobnie ) będziemy nadalCool

w zeszłym tygodniu czytałem ciekawy materiał na temat obecności Polaków w konflikcie - jest nas, podobnie jak i wielu innych najemników całkiem sporo, oczywiście najemników wynajętych przez Kaddafiego i krwawo rozliczających się z opozycją i rewolucją

mieczyslaw

(2011-05-01, 13:52)robak napisał(a): [ -> ]w zeszłym tygodniu czytałem ciekawy materiał na temat obecności Polaków w konflikcie - jest nas, podobnie jak i wielu innych najemników całkiem sporo, oczywiście najemników wynajętych przez Kaddafiego i krwawo rozliczających się z opozycją i rewolucją

Jest na to odpowiednie określenie, ale nie chcę być wulgarny (też czytałem o tym). Co innego jeśli ktoś to robi z pobudek ideowych.
Prawda jest taka, że nie chodzi tu o wolność kilku "bambusów" tylko o kasę. Libia miała szansę się całkowicie uniezależnić od zachodu więc trzeba było sprowokować kilku fanatyków do powstania. Za kilka lat się przekonamy o tym wszyscy - pojawią się libijscy terroryści, którzy wyrosną z rodzin wymordowanych przez siły NATO, sama Libia klepać będzie biedę, a do tego uzależniona będzie finansowo od Francji i może reszty Europy.
Nie poszło o ropę - poszło o złoża wody, które mogły uniezależnić Afrykę od Francuzów.
Sytuacja na dzień dzisiejszy:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27830/kadafi_mis...fp550.jpeg

http://konflikty.wp.pl/title,Juz-wiadomo...&_ticrsn=3

Ceny paliw pójdą w górę, czy w dół?

Zamieniłam wklejone drastyczne zdjęcie na linka - kto chce, może kliknąć.
aga_piet
Jeśli Kadafi w dół, to paliwa też...w górę.

k00rba

Niekoniecznie niuńka.
Pisałam i nie wstawiłam, bo mam tę niestety przypadłość, że w poważnych tematach referaty mi wychodzą. Okroję.
Zresztą co innego dziś po głowie chodzi. Wink

łowca

Pierwszymi, którzy pogratulowali Libijczykom zabicia Kadafiego była al Kaida i polskie MSZ pod kierownictwem talibana Sikorskiego.

over05

były ambasador rosyjski przedstawia nieznane nam dane: http://czytonormalne.blogspot.com/2011/1...ak-ue.html