Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Lakiernik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakiego lakiernika z Tczewa lub okolic możecie mi polecić. Nie wiem jak to się stało ale mam spory odprysk lakieru na tylnej klapie. Chodzi mi o dobrego lakiernika, który zna się na swoim fachu.
Dobrze i tanio (tak słyszałem) robią chłopaki na przeciwko stacji benzynowej VENTUS (nie wiem czy tak się jeszcze nazywa) na górkach. Stoi tam za bramą taki nieduży budynek i mają jakiś szyld po którym powinieneś ich znaleźć. Drugie miejsce - znajomy robił tam auto dwa razy i było jak nowe - to gdzieś na Tczewskich Łąkach, niestety dokładnych namiarów nie mam ale to może być to: http://www.motoinf.pl/tczewskie-laki/656...egert.html

passek2.5

Popieram piotr i marcin z 30 stycznia ("na górkach"). znają sie w swoim fachu. osobiscie bylem u nich. malowanie kilku elementow + polerowanie. auto jak nowe. cena również nie za wysoka jak na to wykonanie. polecam

mieczyslaw

Memory, jest też blacharz (czyli pewnie i lakiernik) w Bałdowie - jak skręcasz na Subkowy, wjeżdżasz pomiędzy domki drogą z trylinki, po prawej stronie jest zakład. Możesz i tam zapytać.

deborah

odkopuję bo właśnie odebrałam auto od lakiernika. konkluzja taka, że w tczewie dobrych lakierników brak. Łosiak pokolorował mi nadkole tak, że jest o ton ciemniejsze od reszty. lakier łuszczy się niestety jakby zabrakło utwardzacza.

wcześniej robiłam jakąś niewielką poprawkę w warsztacie na przeciwko ciepłowni. Dominik chyba się nazywało. Totalna porażka. Taśmę ochronną przyklejał chyba ktoś pod wpływem alkoholu bo czarne części zderzaka polakierowane były w fale. Odcień dobrany fatalnie, do tego lakier na uszczelkach i płatami odrywająca się farba we wnękach przy drzwiach.
Zdecydowanie nie polecam. Auto wyglądało gorzej niż przed lakierowaniem.
Myślę że sprayem udałoby się to lepiej zrobić Dodgy[/align]
tak to jest jak chce się przyoszczędzić. jedź do aso to zrobią dobrze

mati2512

tylko nie w Łukocinie obok Tczew u gościa w garażu. Niby taniej, bo nie super znana firma ale porażka totalna.... normalnie masakra... to co mi oddał na aucie woła do nieba o wybaczenie....
kto lakieruje samochód "w Łukocinie obok tczew u gościa w garażu"...
W Łukocinie czy innym garażu to można sobie poloneza lakierować a nie porządny samochód... Ja również miałem do poprawienia kilka elementów w samochodzie, jak usłyszałem cenę u przysłowiowego "Pana Franka" co robi w przydomowej stodole to stwierdziłem że sam sobie to zrobię... Miało kosztować 1000zł, na dzień dzisiejszy moje koszty to 103zł i 3h roboty. Całość podejrzewam że mnie wyjdzie około 110zł i 6-8h roboty przy czym chciałbym zaznaczyć że nie jestem ani blacharzem ani lakiernikiem.....

deborah

wstaw zdjęcia KeBi, jak wyjdzie dobrze będziesz miał kolejne chętnych Wink Ja już mam nauczkę. Po raz drugi się nacięłam. jak naprawiał mi auto i poprosiłam o fakturę, kazał dopłacić 23% vatu...
Odgrzewam.... Moja robota wyszła na tyle źle, że było widać że nie robił tego blacharz/lakiernik :-) ale też na tyle dobrze że auto zostało sprzedane :-)

Rozpoczynam casting na lakiernika samochodowego, a gra jest warta świeczki. Do polakierowania całe auto zabytkowe z roku '54. czyli jeśli wyjdzie dobrze - można zdobyć ciekawe referencje, tak ważne w dzisiejszych czasach. Jutro pierwsza firma :-) .
Lakierowałem kilka elementów w HADM w Starogardzie (Rokocinie). Nie mam uwag, czyli wszystko OK. W końcu ASO i nowa lakiernia. No i dają gwarancję. Co do kosztów nie wiem dokładnie, bo Allianz płacił, ale nie było jakoś kosmicznie.
witam , to w koncu jakiego lakiernika samochodowego polecacie
w Tczewie i okolicach? ktory jest dobry i nie kaze sobie placic jak za zboze -)
pozdrawiam
ja robię u grześkowiaka na skrzyżowaniu 30 stycznia i bema. zadowolony jestem.

MagdziA

Ja słyszałam wiele dobrego o lakierniku w Mieścinie, znajomi lakierowali jakieś elementy i są zadowoleni. Osobiście przekonam się na wiosnę i dam znać, czy jest ok.
Stron: 1 2