Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Władza ;p
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zawsze po jakimś dużym zamieszaniu na forum nasuwają się pytania.
Czy ktoś to nadzoruje?
Kto tu rządzi?
Kto tu sprząta?
Odpowiedź jest niby prosta administratorzy i moderatorzy, ale kto co tak naprawdę robi?
Kto to jest?
Moderatorzy to: aga_piet, lukee, MacGyver – oni tu sprzątają.
Administratorzy to: Dzola, Kris, McB, Marti i chyba jeszcze kilku, oni dbają o „silnik forum”.
A kto wspiera moderatorów i wykonuje czarną robotę (tą, która wykracza poza prawa modów)?
Czasami odnoszę wrażenie, że nikt.
Czasami odnoszę wrażenie, że administratorzy po zbudowaniu forum stwierdzili, że to już koniec ich pracy, a odpowiedzialność za dzieło zrzucili na moderatorów.
Nie mam zamiaru nikogo oskarżać za to, jakie jest to forum tylko chciałbym na spokojnie sprowokować dyskusję na ten temat.
Jak oceniasz pracę poszczególnych osób funkcyjnych?
Proszę bez złośliwości i osobistych uprzedzeń.
Za trudne pytanie zadałem ? Tongue
Pytanie jest do Administracji, a oni tu zaglądają sporadycznie Big Grin Może napisz im PW (coś narzekałeś że nie masz okazji Tongue)

mieczyslaw

(2011-06-10, 14:14)Fla napisał(a): [ -> ]Za trudne pytanie zadałem ? Tongue

Nie, ale jeszcze się w sądzie skończy i po co? Tongue
Pytanie jest do niebieskich i zielonych przede wszystkim skierowane. Czerwoni mogą komentować później. Albo pisać pozwy od razu, tak jak Mieczysław sugeruje Tongue
(2011-06-10, 11:16)Fla napisał(a): [ -> ]A kto wspiera moderatorów i wykonuje czarną robotę (tą, która wykracza poza prawa modów)?
Czasami odnoszę wrażenie, że nikt.
Czasami odnoszę wrażenie, że administratorzy po zbudowaniu forum stwierdzili, że to już koniec ich pracy, a odpowiedzialność za dzieło zrzucili na moderatorów.

Niebiescy i zieloni wiedzą tyle, co Ty.
Aga, to nie pisz o wiedzy tylko odczuciach, tak na chłodno.
Na tym forum wyzbyłam się wszelkich uczuć, muszę być zimną suką Tongue
No jakaś psychoza jest na tym forum. Ty tu piszesz o zimnej suce, w innym temacie dziewczyny nocą karmią się żarciem dla psa... Big GrinBig GrinBig Grin
Schodzimy na psy?
zaraz was podam do sądu za propagowanie zezwierzęcenia
Sama propagujesz zezwierzęcenie prowokacyjnym nickiem Tongue
Kurde. Faktycznie Big Grin
dostanę bana? Sad
Zwierzaki górąSmile

mieczyslaw

(2011-06-10, 15:28)Przepiura napisał(a): [ -> ]Kurde. Faktycznie Big Grin
dostanę bana? Sad

Nie, ale pewnie usuną wątek.
Stron: 1 2