Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Kto jest kim wśród adminów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Dżola

(2011-06-17, 08:12)mieczyslaw napisał(a): [ -> ]Jest sensacja - jest Dżola Big Grin

A skrzynki PW nadal za małe.
A to już do martiegoRolleyes

mieczyslaw

(2011-06-17, 09:00)Dżola napisał(a): [ -> ]
(2011-06-17, 08:12)mieczyslaw napisał(a): [ -> ]Jest sensacja - jest Dżola Big Grin

A skrzynki PW nadal za małe.
A to już do martiegoRolleyes

Aaa... on ma tu jeszcze inne zaległości - miał kilka słów o LOTOSIE dopisać i... wtedy właśnie widzieliśmy go po raz ostatni Big Grin
Dżola, a może by tak w ramach spychoterapii wymienić, kto, od czego jest?
McB- od obrony gejów Big Grin
Marti- od skrzynek PW, czyli nic się nie zmieni, jak już to na gorsze Big Grin
A Ty, od czego i reszta czerwonych?

mieczyslaw

(2011-06-17, 09:42)Fla napisał(a): [ -> ]A Ty, od czego i reszta czerwonych?

Wychodzi na to, że od sensacji i informowania od czego jest marti Big Grin
Zastanawiam się, czy sam "zainteresowany" się z tym zgadza.

Jest coś o administracji - jest Fla Big Grin
Oj tak, mój ulubiony temat Big GrinBig GrinBig Grin

mieczyslaw

No dobra Dżola, wątek założony, ale my nie potrzebujemy kolejnej sensacji za Twoim sprawstem - sami sobie potrafimy dostarczyć odpowiednią ilość emocji Wink - myślałem, że w tym wątku dowiemy się, a nie będziemy zgadywać: Kto jest od czego wśród adminów?
Mieczysławie, czerwoni sami niewiedzą, od czego są, dlatego tym bardziej nam nie mogą tego powiedzieć Big GrinBig GrinBig Grin

Za nagminne nabijanie się z administratorów Fla dostał ostrzeżenie Big GrinBig GrinBig Grin Tongue

mieczyslaw

(2011-06-20, 15:16)Fla napisał(a): [ -> ]Mieczysławie, czerwoni sami niewiedzą, od czego są, dlatego tym bardziej nam nie mogą tego powiedzieć Big GrinBig GrinBig Grin

Za nagminne nabijanie się z administratorów Fla dostał ostrzeżenie Big GrinBig GrinBig Grin Tongue

Kiedy dostałeś? Smile
Fla świruje w celu wzbudzenia zainteresowania Smile

mieczyslaw

Dżola, po co ten wątek został wydzielony?
Jeśli nie ma tu konkretnej odpowiedzi ze strony adminów, to było bardziej niż oczywiste, że kwestią czasu jest zamiana go w jeden wielki OT. A teraz jeszcze dodatkowo z niego został wydzielony kolejny wątek - kompletny nonsens.
To ja wydzielałam wątki licząc, że zostanie dostrzeżone właściwe pytanie. Big Grin
(2011-06-20, 16:23)mieczyslaw napisał(a): [ -> ]
(2011-06-20, 15:16)Fla napisał(a): [ -> ]Mieczysławie, czerwoni sami niewiedzą, od czego są, dlatego tym bardziej nam nie mogą tego powiedzieć Big GrinBig GrinBig Grin

Kiedy dostałeś? Smile

Żadnego ostrzeżenia nie dostałem Big Grin
Raz do roku dokonuję samo ukarania, taka niby skrucha za fikanie do adminów Big GrinBig GrinBig Grin
Bo z siebie jaja trzeba przede wszystkim robić Tongue
(2011-06-20, 17:54)aga_piet napisał(a): [ -> ]Fla świruje w celu wzbudzenia zainteresowania Smile

Najpierw wzbudzić zainteresowanie, a potem wyrwać chwasta Big Grin
(2011-06-21, 14:33)Fla napisał(a): [ -> ]Żadnego ostrzeżenia nie dostałem Big Grin
Raz do roku dokonuję samo ukarania, taka niby skrucha za fikanie do adminów Big GrinBig GrinBig Grin

Dajesz sobie szlaban na forum? (tzw. autobahn) Big Grin
Chciałabyś Wink
Ktoś Was musi dręczyć Big GrinBig GrinBig Grin
Szlaban na forum robię sobie, gdy wszystko tu mnie denerwuje, ale ostatnio tu bywam bardzo wyluzowany i znajduję zawsze coś, z czego można się pośmiać.
To dzięki temu, że poziom lekceważenia niektórych użytkowników i większości poważniejszej tematyki mam ustawiony wysoko. Wolę głupie teksty pisać niż debatować o mieście, z co niektórymi Tongue
Stron: 1 2