Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: aministrator moim wrogiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
To, co wyprawia administrator tego forum (MacGayver, aga_pit) jest skandaliczne. Proszę uzasadniać swoje decyzje.

mam nadzieję, że to puścicie Smile
to są moderatorzy, a nie administratorzy.
(2011-06-23, 22:33)kamilus napisał(a): [ -> ]to są moderatorzy, a nie administratorzy.

To po pierwsze. Po drugie proszę o konkrety po raz kolejny. Proszę o wskazanie konkretnych działań, do których są zastrzeżenia, a myślę, że odpowiedź będzie satysfakcjonująca (także dla moderatorów, a może przede wszystkim dla nich).

mieczyslaw

(2011-06-23, 21:24)Zbigniew Urban napisał(a): [ -> ]To, co wyprawia administrator tego forum (MacGayver, aga_pit) jest skandaliczne. Proszę uzasadniać swoje decyzje.

Panie Urban, nie cały świat jest pogmatwany jak polityka - proszę nie węszyć teorii spiskowych w działalności tych osób.
(2011-06-23, 22:33)kamilus napisał(a): [ -> ]to są moderatorzy, a nie administratorzy.

poszedłem dalej;
czy oni nie mają wspólnego źródła ?
Przypominam, że moja żona pracował w InteBicie Smile
Nie nie mają. Moderatorzy (poza lukeem) nie byli pracownikami InterBitu, ba - aga_piet nie była nawet klientką.
Hmmm - w jakim okresie pracowała Twoja żona? Może znam? ;>
(2011-06-25, 13:28)Zbigniew Urban napisał(a): [ -> ]Przypominam, że moja żona pracował w InteBicie Smile

No i??? Confused

mieczyslaw

(2011-06-23, 21:24)Zbigniew Urban napisał(a): [ -> ]To, co wyprawia administrator tego forum (MacGayver, aga_pit) jest skandaliczne. Proszę uzasadniać swoje decyzje.

(...)

(2011-06-25, 13:28)Zbigniew Urban napisał(a): [ -> ]

poszedłem dalej;
czy oni nie mają wspólnego źródła ?
Przypominam, że moja żona pracował w InteBicie Smile

Czyli wychodzi na to, że to co wyprawiają moderatorzy spowodowane jest pracą żony "pana naczelnika" w Interbicie, dobrze wnioskuję?
I jeszcze jedno - o jakie wspólne źródło może chodzić "naczelnikowi"?
(2011-06-25, 14:16)kamilus napisał(a): [ -> ]Nie nie mają. Moderatorzy (poza lukeem) nie byli pracownikami InterBitu, ba - aga_piet nie była nawet klientką.
Hmmm - w jakim okresie pracowała Twoja żona? Może znam? ;>

a MacGayver?
O ile pamiętam 2005-2009, ale nie jestem pewien.
Jak nie znasz, to mogę was poznać.

mieczyslaw

(2011-06-25, 17:54)Zbigniew Urban napisał(a): [ -> ]a MacGayver?
O ile pamiętam 2005-2009, ale nie jestem pewien.
Jak nie znasz, to mogę was poznać.

To wątek o tym, kto i gdzie pracował w jakich latach, czy o kolejnej z Twoich intryg, tym razem o tytule "administrator moi wrogiem"?
m
kamilus, czekam na odpowiedź Smile
(2011-06-25, 18:44)Zbigniew Urban napisał(a): [ -> ]m

Jak już tak się czepiać to w tytule wątku jest aministrator.
(2011-06-25, 18:44)Zbigniew Urban napisał(a): [ -> ]m
kamilus, czekam na odpowiedź Smile

A nie lepiej zapytać u źródła? Jestem otwarty.
m; dla mnie jesteś zamknięty; tylko od Ciebie dostawałem ostrzeznia Smile
chociaż mówiłem duuużo więcej,
uzgodnij opcję z mieczysławem, potem daj odp.
wystarczy 1 zdanie Smile
Ode mnie dostawałeś ostatnie ostrzeżenia, jakbyco Wink
Stron: 1 2 3