Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Prośba o odbanowanie łowcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Łowca przegina, często pisze w dziwny sposób, ale na pewno wklejenie miniaturek zdjęć od jakiegoś oszołoma z facebooka nie jest powodem do bana (max 10% ost. + usunięcie durnych postów).
Posty te były po prostu głupie. Nikogo nie kompromitowały. Były tylko i wyłącznie beznadziejne.

Niniejszym proszę o zdjęcie bana użytkownikowi łowca.
Przyłączam się. Nie zgadzam się z łowcą w wielu kwestiach (wkurza mnie niekiedy niemiłosiernie Dodgy), ale uważam, że ban to już przesada. Usunięcie postów by wystarczyło.
Moje pytanie - ile razy Łowca dostawał już ostrzeżenie i za co?

Jaki był % poziom jego ostrzeżeń? Jeżeli wielokrotnie był karany, to ban jest słuszny.

I nie mówię tego bo nie lubię Łowcy. Nic do niego nie mam, po za tym, że uważam iż bredzi, a przede wszystkim obraża wszystkich dookoła :}.
Bartku, ile razy jeszcze będziesz edytować swego posta? Treść zmienia się zdecydowanie...
W miarę jak przejrzałem niektóre wypowiedzi w innym wątku, postanowiłem doprecyzować swoją wypowiedź. Moje zdanie się zmieniło, więc wyedytowałem posta.

Nie róbmy offtopicu.
Podpisuję się pod odbanowaniem typa wszystkimi piórami, skrzydłami, łapkami i dziobem. Bywał żałosny, pisał brednie, ale w porównaniu z takim np. Zbigniewem Urbanem alias wyborcą- który syfi to forum jak zmutowany troll- to był całkiem kulturalny i porządny koleś.
kamilus poczuł się odpowiedzialny za rozpoczęcie takiego tematu, wszak to o niego kiedyś forumowicze "walczyli" Tongue.

A tak poważnie, to ja też jestem za odbanowaniem łowcy. Też mnie wkurzał często, ale to taki nieszkodliwy typ był.

k00rba

popieram odbanowanie, niektórzy zasługują bardziej na banicję niż on.

Daniel

Popieram zniesienie blokady. Ochrona dobra, o którym wspominał MacGyver, nastąpiła poprzez usunięcie wpisu. W pozostałym zakresie są właściwsze instytucje i kodeksy.
Jestem za*, a MacGyver przegina.

*uzasadnienia zaplusowałem, więc nie będę powtarzał tego samego.Wink
(2011-08-22, 00:15)MacGyver napisał(a): [ -> ]Bana na tydzień.

Od kogoś trzeba zacząć robić porządek. Trolla trzeba nazywać trollem.
Staje murem za decyzją MacGyver-a.
Te durne fotki latają po necie od jakiegoś czasu. Łowcy pasują do wizerunku PO, to je puścił. Jednak w przeciwieństwie do niektórych łowca ma takie własnie przekonania jakie tu prezentuje. Biegunowo różne od moich, ale cóż...
Uważam też, że każdą myśl mozna wyrazić nie stosując chwytów poniżej pasa. To już kwestia kulturySmile

Zdecydowanie uwazam, ze należy zdjąć bana. Niedługo zaczniemy bać się własnego cienia.

mieczyslaw

Również się podpisuję pod odbanowaniem łowcy - jest tu dwóch innych trolli w jednej osobie, którzy robią dużo więcej "czarnej roboty", a tego nasz "ukochany" moderator nie widzi (tak, wiem dajesz mu ostrzeżenia, jednak dopiero po reakcji całego forum i co z tego, skoro gość z tego sobie niejednokrotnie i na forum tego forum zakpił? - recydywista bez szans na poprawę, a nadal tu śmieci).
(2011-08-22, 10:23)leoncjo napisał(a): [ -> ]Jestem za*, a MacGyver przegina.

*uzasadnienia zaplusowałem, więc nie będę powtarzał tego samego.Wink

też już jakiś czas temu zauważyłem, że MacGyver przegina i jest nadgorliwy w swoich obowiązkach.
Jak już gdzieś pisałem, banicję łowcy uważam za totalne nieporozumienie...
Szczególnie w świetle ostatnich akcji wciąż obecnego ZU.
Stron: 1 2