Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: III. Edycja Konkursu "Wygraj kurs gratis".
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już w poniedziałek, 29. sierpnia rusza trzecia edycja konkursu, w którym można wygrać darmowy kurs językowy. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby powyżej 13. roku życia, które w dniach 29.08. - 09.09.2011r., w godz. 16-20, przyjdą do siedziby Szkoły Języków Obcych Smart i wypełnią formularz zgłoszeniowy. Aby wziąć udział w konkursie, NIE trzeba zapisywać się na kurs. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 09.09.2011r. o godz. 20:00. Nagrodą główną jest całkowicie darmowy kurs językowy, a dwie nagrody pocieszenia to kupony zniżkowe na kurs, o wartości 100 złotych każdy. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Smart, przy Al. Solidarności 19 (obok hotelu Carina). Serdecznie zapraszamy!
Już dziś o godz. 20.00 nastąpi rozstrzygnięcie naszego corocznego konkursu - jeszcze jest szansa aby wygrać! Osoby zainteresowane informacjami o konkursie i poprzednich zwycięzcach odsyłamy do artykułu, który ukazał się niedawno w serwisie tcz.pl:

http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wia...la-kazdego

oraz na naszą stronę internetową

[....]

Serdecznie zapraszamy!
Konkurs rozstrzygnięty! Informujemy, iż zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu została Pani Katarzyna Manikowska. Nagrody pocieszenia wylosowali: Pani Magdalena Kaźmierczak oraz Pan Łukasz Kozłowski. Serdecznie gratulujemy!