Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Zimowisko 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

marti

Wiem, że dopiero rozpoczął się rok szkolny i mało kto myśli już o przerwie zimowej, niemniej do końca września trwają oferty first minute na zimowiska. Wiecie może, czy u nas lokalnie dla dzieci coś się organizuje, czy też rodzice muszą we własnym zakresie te dwa tygodnie zagospodarować?
Większość szkół podstawowych organizuje szkolne zimowiska, chyba jednak trwa to jeden tydzień, a nie dwa.

dobra11

Zimowiska w szkołach trwają 2 tygodnie ( tak bynajmniej jest w dwunastce ) . Zającia bardzo ciekawe , także warto maluchy zapisac . Niestet pozatym nie wiele się dzieje. Byc moze jakieś zimowiska organizują jeszcze osiedlowe domy kultury , ale tego nie jestem pewna . A pozatym są jeszcze harcerze , i tam by mozna jeszcze było podpytac co się dzieje .Ale podejrzewam że dopiero w okolicy grudnia bedzie cos wiadomo.
No chyba że chodzi o jakieś dalsze wyprawy , to już trzeba rezerwowac , poniewaz góry zawsze są obstawione na całe ferie .
Pozdraiwam
(2011-09-19, 08:50)dobra11 napisał(a): [ -> ]Zimowiska w szkołach trwają 2 tygodnie ( tak bynajmniej jest w dwunastce ) . Zającia bardzo ciekawe , także warto maluchy zapisac . Niestet pozatym nie wiele się dzieje. Byc moze jakieś zimowiska organizują jeszcze osiedlowe domy kultury , ale tego nie jestem pewna . A pozatym są jeszcze harcerze , i tam by mozna jeszcze było podpytac co się dzieje .Ale podejrzewam że dopiero w okolicy grudnia bedzie cos wiadomo.
No chyba że chodzi o jakieś dalsze wyprawy , to już trzeba rezerwowac , poniewaz góry zawsze są obstawione na całe ferie .
Pozdraiwam

http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

Nie mogłam........Angry Nie pierwszy raz ktoś wyjaśnia znaczenie tego słowa....