Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Galeria Kociewska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

ktosiek

Czy wie ktoś może jakie sklepy będą w Galerii?? Jaki spożywczak?
podobno biedronka

a na poważnie to liczę na Bomi.
Bomi, taaa... pozostańmy w sferze marzeń, a tak naprawdę to pewnie będzie tam jakiś market kerfur czy inne tesko.
Real mi się marzy, ale to całą galerię by zajęło
A ja mam nadzieję, że żaden spożywczak nie pochłonie powierzchni tej galerii... Tego już mamy dostatek. Najpewniej będzie Euro RTV AGD, Empik, Diverse, Reserved.
Fast Food kolejny tez będzie. Pytanie tylko który?Smile (osobiście jeśli juz to chciałbym Burger King no ale wiadomo raczej nierealneSmile)
KFC by mnie zadowoliło.
Ja myślę, że będzie kolejny spożywczak, bo chociaż my jako mieszkańcy mamy pod dostatkiem takich sklepów, to nie zapominajmy o tym, że galeria będzie koło dworca.
Sporo przyjezdnych, którzy będą czekać na przesiadkę w pierwszej kolejności pomyślą o jakimś jedzeniu na dalszą podróż.
Poza tym nawet mieszkańcy, którzy wybiorą się do galerii na zakupy, wpadną do marketu, bo "za jednym razem".

Jeśli chodzi o fast food, to mam nadzieję, że nie McDonald's. KFC mogłoby być. Nie jestem stałą klientką tego typu miejsc, ale od czasu do czasu można coś sobie zjeść.
Myśle, że na Tczew jeden "Donald" wystarczy. Jak już ma być drugi fast food to niech to będzie coś innego.
Fast Food - Asian Hung Wink
To byłaby rewelacja Big Grin
Nie llubię azjatyckiego jedzeniaSad
Mnie zadowoliłby Sphinx
A ja nie lobię Sphinx'a..

To takie głupie gadanie. Ja lubię to, a ja nie, wole to...
Będzie taka knajpa, fast food, jaki ktoś sobie wymyślił i zainwestował w biznes. Nigdy wszystkim nie dogodzi.

Zawsze możecie wynająć lokal i zainwestować w swój pomysł zamiast marudzić
Ale Julkka nie spinaj się tak Wink.
Nikt tu nie powiedział: "musi być taki fast food". Mówimy co byśmy chcieli, a czego raczej nie. A co będzie, to się okaże.
Empik by się przydał.
A z fastfoodów - Captain Olsen.
Coś azjatyckiego też.
Albo ten z kanapkami... Subway? Marzenia.Smile
(2011-09-22, 13:45)leoncjo napisał(a): [ -> ]Albo ten z kanapkami... Subway? Marzenia.Smile

ooo zapomniałem o tym Smile