Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Auto w rowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jadę do pracy (do Starogardu) 23.09.2011r jestem przy autostradzie (Swarożyn) jedzie prze de mną auto skoda fabia nowa 10-11r, za około 50 metrów zaczyna się pas do zjazdu na autostradę skoda wjeżdża na ten pas po czym daje ostro w lewo wpadając pionowo w dół do rowu, przestraszyłem się bo dosyć groźnie to wyglądało, zatrzymałem się wychodzę do babki (przedstawicielka handlowa) ta wykaraskała się z auta płacze i mówi "bo ja za szybko skręciłam!!!" Powiedzcie mi jak to jest możliwe!?
Po chwili przyszedł koleś z tira i wezwał lawetę z wyciągarką, ale ja dalej nie mogę pojąć, jak to jest możliwe?! Babka cała zapakowałem się i pojechałem...
Kobieta - i nie trzeba innego wytłumaczenia. Niestety, spora część kobiet nie potrafi do końca opanować auta i takie historie się zdarzają. Dość się naoglądałem filmików, na których kobieta chcąc zaparkować auto pod sklepem przy okazji kasuje 5 innych...
Masakra jakaś, bez mgły, bez deszczu, piękny słoneczny dzień widoczność 100% , dobrze że w prawo nie skręciła Tongue
(2011-09-24, 10:30)lukee napisał(a): [ -> ]Kobieta - i nie trzeba innego wytłumaczenia. Niestety, spora część kobiet nie potrafi do końca opanować auta i takie historie się zdarzają. Dość się naoglądałem filmików, na których kobieta chcąc zaparkować auto pod sklepem przy okazji kasuje 5 innych...

Męska szowinistyczna świnia. Facetowi też mogłoby się to zdarzyć, wtedy pewnie znalazłoby się jakieś logiczne wyjaśnienie Dodgy płeć nie ma tu nic do rzeczy

Cinek

Kto się pizdą urodził skowronkiem nie umrze Smile
(2011-09-24, 11:19)Przepiura napisał(a): [ -> ]Facetowi też mogłoby się to zdarzyć, wtedy pewnie znalazłoby się jakieś logiczne wyjaśnienie Dodgy płeć nie ma tu nic do rzeczy

Taka sytuacja nie mogłaby mieć logicznego wyjaśnienia. Gdyby kierowca został oślepiony mocnym światłem, byłoby ślisko, mgła, chociażby gdyby było ciemno...Facet musiałby być pijany Wink
O własnie, może ona też była pijana albo naćpana. No przecież tak po prostu by sobie nie wjechała do rowu tylko dlatego, że jest babą...
Może nawigacja powiedziała "Skręć w lewo" Tongue
Mimo oburzenia ze strony kobiecej muszę się zgodzić z przedmówcą facet musiałby być pijany i to nie wąsko aby coś takiego zrbić ;P
Zgadzam się z przedmówczynią Smile, ta kobieta musiała być albo pijana, albo naćpana, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobiłby czegoś takiego, niezależnie czy byłby płci pięknej, czy też nie!
A Wyście się wszyscy uczepili, że to zrobiła kobieta, bo pasuje Wam to do Waszego stereotypowego myślenia, że jak kobieta za kółkiem, to od razu "ZŁO".
Jeszcze tylko powiedz , że była blondynką....
Ciemną ale była... Wink
Ja się nie kieruję ani żadnymi stereotypami ani tym bardziej nie jestem szowinistą! Wiem, że kobiety także potrafią być dobrymi kierowcami i to nie tylko samochodów osobowych (nawet u nas kobieta jeździ autobusem w ZKM). Nie zmienia to jednak faktu, że kobiety w sporej ilości przypadków po prostu mają gorszą orientację w terenie, gorsze warunki motoryczne (zsynchronizowanie ruchów rąk, nóg i głowy), ogarnięcie sprzęgła, rozglądanie się za znakami itp. itd. Także proszę się nie obrażać - nie generalizuje. To tak samo jak sytuacja z kierowcami z tablicami GMB. Jeśli ktoś odwali jakiś manewr na jezdni to znacznie większe jest prawdopodobieństwo, że jest to krzyżak niż kierowca z innego rejonu województwa.
lukee 100% racji co do kierowców z tablicami GMB masakra jakaś! 23:00 koleś od ulicy Bałdowskiej do samego Bałdowa (bo tam dał się wyprzedzić) jechał na awaryjnych światłach! Oczywiście jest to temat rzeka i można by się rozpisać na 50 stron, ale do tej chwili myślałem że to zbieg okoliczności że widzę tych GMB i uciekam, ale widzę że nie tylko mnie to irytuje, dzięki lukee ;P
(2011-09-24, 11:19)Przepiura napisał(a): [ -> ]Męska szowinistyczna świnia. Facetowi też mogłoby się to zdarzyć, wtedy pewnie znalazłoby się jakieś logiczne wyjaśnienie Dodgy płeć nie ma tu nic do rzeczy
Ma. Kobiety są słabsze za kółkiem. Nadrabiają to cyckami i innymi walorami. Nie ma co wojował o płeć - są różnice i obie płcie mają inne predyspozycje. Kierowanie samochodami nie jest przeznaczone z natury dla kobiet (chociażby Wasze mylenie prawego z lewym). Są wyjątki gdy kobiety potrafią prowadzić, ale w większości przypadków - jak jedzie zawalidroga to na 90% jest to kobieta.
(2011-09-24, 11:19)Przepiura napisał(a): [ -> ]
(2011-09-24, 10:30)lukee napisał(a): [ -> ]Kobieta - i nie trzeba innego wytłumaczenia. Niestety, spora część kobiet nie potrafi do końca opanować auta i takie historie się zdarzają. Dość się naoglądałem filmików, na których kobieta chcąc zaparkować auto pod sklepem przy okazji kasuje 5 innych...

Męska szowinistyczna świnia. Facetowi też mogłoby się to zdarzyć, wtedy pewnie znalazłoby się jakieś logiczne wyjaśnienie Dodgy płeć nie ma tu nic do rzeczy

masz prawko? jak dlugo? Tongue
Stron: 1 2 3 4