Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: "Wątek nie istnieje"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat o zgłaszaniu błędów został zamknięty więc pozwoliłem sobie na nowy.
Jeżeli chcę przejść na ostatnia stronę w temacie i klikam "ostatnia" dość często wyskakuje komunikat: "Wątek nie istnieje.", muszę wtedy przechodzić przez połowę stron aby dostać się do ostatniej.
Problem znany od początku nowej wersji forum. Niestety, nikt nie potrafi tego zrobić...

Karmat

Dokładnie, dostaję furii jak temat ma 40 postów i przeskakuj co dwie strony i tak aż do 39 strony.

Aktualnie sytuacja wygląda tak :
1|2|3|4|5|...|40|

i weź tu wałkuj tyle stron by dostać się do 39, bo 40 przecież nie istnieje.

Jeśli nie wiecie jak usunąć ten błąd, to może da się zrobić tak ze stronami?:

1|2|3|4|...|39|40|

Na pewno ułatwiłoby to życie użytkownikom Big Grin
a ja radzę sobie inaczej - w adresie www na końcu jest cyfra - zmieniam jej nr na o jeden mniej i jest ok

Shy
(2010-01-29, 15:47)robak napisał(a): [ -> ]a ja radzę sobie inaczej - w adresie www na końcu jest cyfra - zmieniam jej nr na o jeden mniej i jest ok

Shy

Jakie proste Wink masz u mnie za plusa

Karmat

Hehehe pomysłowy Dobromir Big Grin dzięki Big Grin
Świetny pomysł.
Może Administratorzy- programiści pomyślą o skrypcie, który zrobi to automatycznie?

MTTczew

Wkurza mnie jedna rzecz, "wątek nie istnieje".

Przykładowo, ktoś napisał posta, klikam ostatnia strona i pojawia się komunikat (bardzo wku., jak ma jakiś wątek 113 stron, i co 2 przeskakuje...) "wątek nie istnieje".
Dziwne, ja już dawno tego nie widziałem.

MTTczew

Często i gęsto tak jest, usuńcie to...
Częściowo rozwiązanie problemu masz tu:
http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=5840

Wiem jednak, że kiedyś ten problem rozwiązałam raz na zawsze, nie pamiętam jednak jak. Chyba miało to związek z ilością wyświetlanych postów na stronie.

MTTczew

Ilość postów zmieniona, zobaczymy czy się przytrafi ponownie...
zamiast klikać na ostatnią stronę klikajcie z boku na ostatni post: autor