Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Niedziałające funkcje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Zmotywowało mnie to do porządków na forum i skorzystania z zachwalanej opcji w panelu użytkownika, jaką jest lista ignorowanych.
Dodałem kilka osób i nic. Funkcja ta, to bubel. Wpisanie kogoś na tą listę nic nie daje.
Może admin nie zna znaczenia słowa „ignorować”? W takim razie, specjalnie dla niego, wyjaśnię znaczenie.
Ignorować - pomijać, nie zwracać uwagi.
Po zalogowaniu jestem informowany o nowych postach napisanych przez osobę z „super listy”. Jedynie wypowiedź jest „podwijana”, co sprawia, że jej nie widzę w pierwszym momencie.
Ignorowane są posty tej osoby, czyli właśnie są "chowane". Zawsze masz możliwość ich przeczytania jeśli się rozmyślisz lub jeśli jest on ważnym elementem późniejszej dyskusji.
(2011-12-18, 11:14)Fla napisał(a): [ -> ]Może admin nie zna znaczenia słowa „ignorować”? W takim razie, specjalnie dla niego, wyjaśnię znaczenie.
Po zalogowaniu jestem informowany o nowych postach napisanych przez osobę z „super listy”. Jedynie wypowiedź jest „podwijana”, co sprawia, że jej nie widzę w pierwszym momencie.

A nie pomyślałeś, że admin korzysta z gotowego skryptu, a nie że sam wszystko od początku buduje? Ta funkcja chyba na większości forumowych skryptów działa podobnie. Nie spotkałam się aby funkcja "ignoruj" pozwalała na ukrycie wszelkich opcji związanych z ignorowanym użytkownikiem.
Chowanie samego posta ma sens. Tak jak piszesz, jako głos w dyskusji, możliwość podglądu jest logiczna. Całkowicie nielogiczne jest to, że jest informacja o pojawieniu się posta osoby z listy ignorowanych. Lukee, czy teraz zrozumiałeś, o co mi chodzi?
(2011-12-18, 14:51)aga_piet napisał(a): [ -> ]
(2011-12-18, 11:14)Fla napisał(a): [ -> ]Może admin nie zna znaczenia słowa „ignorować”? W takim razie, specjalnie dla niego, wyjaśnię znaczenie.

A nie pomyślałeś, że admin korzysta z gotowego skryptu, a nie że sam wszystko od początku buduje? Ta funkcja chyba na większości forumowych skryptów działa podobnie. Nie spotkałam się aby funkcja "ignoruj" pozwalała na ukrycie wszelkich opcji związanych z ignorowanym użytkownikiem.

To nie reklamuj tej funkcji jako cud świata wszędzie, gdzie ktoś kogoś denerwuje, skoro jesteś świadoma tego, że to bubel.
Dla mnie to nie bubel i sprawdza się dobrze, ale ja prosta kobieta jestem... Big Grin
Piura, tak jak piszesz jesteś… Wink
Ja mam zmysł techniczny i dla mnie coś działa dobrze, albo jest bublem. Tak jak ta funkcja.
(2011-12-18, 15:47)Przepiura napisał(a): [ -> ]Dla mnie to nie bubel i sprawdza się dobrze

popieram Smile
(2011-12-18, 15:59)Fla napisał(a): [ -> ]Piura, tak jak piszesz jesteś… Wink
Ja mam zmysł techniczny i dla mnie coś działa dobrze, albo jest bublem. Tak jak ta funkcja.

Ale to nie działa "niedobrze". Po prostu "tak ta funkcja działa".
Co z tym wspólnego ma zmysł techniczny lub jego brak?
(2011-12-18, 22:03)karo napisał(a): [ -> ]
(2011-12-18, 15:59)Fla napisał(a): [ -> ]Piura, tak jak piszesz jesteś… Wink
Po prostu "tak ta funkcja działa".

To oznacza, że źle działa Big Grin
E tam, plączesz sięTongue
To oznacza, że twórca skryptu oddał ludzkości twór niedoskonały. Napisz do MyBB Wink
(2011-12-18, 22:33)karo napisał(a): [ -> ]E tam, plączesz sięTongue

Staram się pisać do Ciebie twoim językiem Tongue
Napisałm odpowiedź i ją skasowałam, coby Cię w zakłopotanie nie wprawiaćBig GrinBig GrinBig Grin
Kobieto, mnie tu nic nie szokuje już. Jak byś wstawiła, to pośmiałbym się lub dodał Ciebie do ignorowanych Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
To by mnie zabolałoSad Ja - ignorowana? Pora umierać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9