Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Emotikony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wszyscy na pewno zauważyli, że w wielu postach pojawiają się emoty przekopiowane z forum Dawnego Tczewa. Faktycznie, są fajniejsze Big Grin Może by tak zaoszczędzić czas użytkownikom i po prostu dodać do tutejszego pakietu również tamten (albo chociaż jego część)? O ile istniej taka możliwość. Taki pogwiazdkowy prezent dla użytkowników [Obrazek: hyhy2.gif]
Fajnie by było, nasze są mało atrakcyjne [Obrazek: good2.gif]
Zdecydowanie jestem zaSmile
Najlepszy Admin Świata z Forum Dawny Tczew pomyślał nawet o Przepiurze [Obrazek: zomby.gif]
(2011-12-30, 13:02)aga_piet napisał(a): [ -> ][Obrazek: zomby.gif]
Tego nie widziałam, słodkieeee ^^^

A wogóle, kto na tym tu forum może dokonać czegoś takiego jak dodanie nowych emotów? Tongue
Pewnie nasi nowi admini, nie wiem jednak, czy mają ambicje zostać Najlepszymi Adminami Świata Wink
I co jeszcze wymyślicie ? :pala:

Emotki musiałyby się znajdować na serwerze, bo tak zapożyczać to nie bardzo. Tamtejszy admin może się obrazić, a druga sprawa, że w razie awarii nie_naszego_serwera nowe emotki będą niewidoczne.
lukee? [Obrazek: beka.gif] [Obrazek: egg.gif]
No, i już nie działa Tongue
Lukee ale tamten Najlepszy Admin Świata też skądś wziął ten pakiet emotek, pewnie są jakieś dodatki do zaciągnięcia skądśtam. Przecież nikt nie zachęca do "pożyczania" [Obrazek: nonono.gif]
Emotki muszą być wrzucone na serwer na którym znajduje się forum, a tam już dostępu nie mam Wink
No weeeeź lukee, zachachmęć jakoś ♥ Big Grin
A użytkownicy DT mogliby np. się dowiedzieć skąd taki pakiet ściągnąć ♥ i spytać tamtejszego szefa, czy się nie obrazi Wink
Ale póki "starzy" admini tutaj nie zawitają to ciężko mi cokolwiek zrobić Wink Aczkolwiek źródło tamtych emotek możecie załatwić Wink
Ale jak zawitają, to się postarasz ich przekonać, tak? Dzię-ku-je-my Big Grin
[Obrazek: kiss.gif]
(2011-12-30, 13:30)lukee napisał(a): [ -> ]Aczkolwiek źródło tamtych emotek możecie załatwić Wink

A Ty nie możesz? [Obrazek: acute.gif] [Obrazek: twiddle.gif]
Stron: 1 2