Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Szkoły sztuk walki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy w Tczewie funkcjonują jakieś szkoły sztuk walki? Moja pociecha chciała by pójść, ale niestety nie mogę nic znaleźć. Może macie jakieś namiary na dobrą szkołę w Tczewie.
Nie wiem czy można nazwać to szkołą, ale w nowym przedszkolu "Pan Słonik" jest twórcze centrum rozwoju Creatus. Mój starszy syn chodzi tam na karate. Nie wiem ile lat ma Twoje dziecko, ale Pawłowi zajęcia się podobają. Najstarsze dziecko ma chyba 8 lat.
Moja córa ma 11 lat. Jak nie będzie nic innego to się zorientuję tam. Dzięki.
Lucki - w SP2 są zajęcia dla dzieciaków - z tego co pamiętam to siostrzeniec chodził na karate we wtorki i czwartki po południu... Grupy była bardzo zróżnicowana zarówno pod względem wiekowym jak i stopniem zaawansowania...
Ostatnio na wyświetlaczu na manchatanie mignęły mi reklamy zajęć dzieciaków w kimonach - ale nie zwróciłam uwagi na szczegóły (chodziło o zajęcia w Kolniku ?)...
Dzięki Sajgonka. Pomału jest z czego wybierać. Tylko szkoda, że karate zdominowało rynek. Kiedyś było jeszcze kung fu. No cóż poczekamy zobaczymy. Małej najbardziej pasuje aikido, ale tego to chyba nie ma co szukać w Tczewie.
Aikido w Tczewie działa bardzo prężnie: http://www.aikido.tczew.pl/
(2012-01-25, 20:28)monix napisał(a): [ -> ]Aikido w Tczewie działa bardzo prężnie: http://www.aikido.tczew.pl/

Dzięki serdeczne. Szczerze powiem, że nie wiedziałem i w necie też nie mogłem znaleźć pewnie przez ACTA Smile. Jutro dzwonię i pewnie zapiszę córę.
Monix - co do Aikido nie miałam pewności - daaawno to było jak się interesowałam Smile
(2012-01-25, 22:05)lucki31 napisał(a): [ -> ]Dzięki serdeczne. Szczerze powiem, że nie wiedziałem i w necie też nie mogłem znaleźć pewnie przez ACTA Smile. Jutro dzwonię i pewnie zapiszę córę.

Nie musisz dzwonić. Idźcie po prostu na piątkowy trening i tam pogadajcie z senseiem.

Ferie z aikido są darmowe: http://www.tcz.pl/index.php?p=1,1,0,spor...e-z-aikido
Już dzwoniłem i w ferie mają grupy od 13 lat, a dzieciaki mają przerwę. Także po feriach małą zapiszę. Dzięki za tak szybką odpowiedz.

mati2512

mój kuzyn chodził na aikido i szczerze zrezygnował po 2 miesiącach dzieciaczek 10 lat się nudził trochę bo nie kumał do końca a trener nie mógł go nauczyć może to osobny przypadek....
potem poszli na karate bo chciał koniecznie i teraz już rok będzie i mu się podoba. Fajne treningi, wyjazdy na obóz zawody, nawet organizują duże turnieje u nas w Tczewie. Dosyć wysoki poziom mają tak mi się wydaje. Ale to moja opinia.

POLECAM!!!
(2012-02-13, 23:11)mati2512 napisał(a): [ -> ]mój kuzyn chodził na aikido i szczerze zrezygnował po 2 miesiącach dzieciaczek 10 lat się nudził trochę bo nie kumał do końca a trener nie mógł go nauczyć może to osobny przypadek.

Nauczyć czego? Kumania? Chłopak po prostu nie złapał tego i tyle. Super, że nie tracił czasu i znalazł w lot coś co mu podeszło. Tak jest z dziećmi i wielka sztuka polega właśnie na tym, by wyłapać tych którym na prawdę zależy na trenowaniu dla czerpania z tego radości, a nie "bo tata każe". Tutaj sądzę należy podziękować właśnie Sensei Tomkowi za to, że wyłapał ten brak checi i nie czarował chłopaka by został przy Aikido.

Co do samej sekcji, to szczerze polecam. Sensei, to urodzony pedagog sportowy który lata temu zaczynał przygodę z aikido jako nowicjusz właśnie w tej sekcji, a którą teraz sam prowadzi jako Mistrz.
(2012-02-13, 23:11)mati2512 napisał(a): [ -> ]mój kuzyn chodził na aikido i szczerze zrezygnował po 2 miesiącach dzieciaczek 10 lat się nudził trochę bo nie kumał do końca

A ja polecam używanie przecinków. Z tego co piszesz można zrozumieć, że się 10lat nudził.