Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: gdzie na kurs prawa jazdy??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie wybieram się na taki kurs tylko nie wiem którą szkołę jazdy wybrać. Zastanawiam się nad Lechem i Amatorem. Może ktoś miał z nimi styczność a może któs poleciłby inną szkołę do nauki jazdy??
Z góry dziękuje Smile

waldus

Jesli masz mozliwosc to uciekaj do PZMOTu,odbylem szkolenia w trzech szkolach w okolicy pod ich banderą i o kazdej szkole moge powiedziec to smao...pelna obsluga klienta,profesjonalne podejscie i ugodowe czesto rozwiazania.Fakt ze szkoly te sa jednymi z nadrozszych ale posiadajac kategorie A,B,C,E tylko na C zdalem za drugim podejsciem z powodu glupiego bledu <obecnie robie D > :-)
Ja polecam szkołe jazdy TARA ...

nigdy nie miałem nic wspólnego z samochodami poszedłem do TARY i zdałem za II-gim razem...
to świadczy o jakości kształcenia.

Po za tym świetni instruktorzy (wyrozumiali ale wymagający) co przekłada się na zdwalanośc "adeptów" tej szkoły jazdy .
Popieram taki-jeden taka sama sytuacja była u mnie Smile
Polecam Amatora Wink właśnie jestem w trakcie trwania kursu (tzn. w piątek idę się zgłosić, żeby mi ustalili egzamin).
Jakby co to 1 marca jest spotkanie oganizacyjne o 17, a 5 marca rusza kurs Wink
Nie mam pojęcia jak jest w innych szkołach jazdy w Tczewie Wink Wiem tylko, że sporo osób chwali sobie Tarę Wink
A gdzie ten PZMOT ma swoją siedzibę waldus??

waldus

Cytat:A gdzie ten PZMOT ma swoją siedzibę waldus??
zaglebilem sie w adresy i zaskocozny jestem ze najblizszy oddzial w Gdansku Undecided,zdziwiony bo u mnie w miasteczku mniejszym niz Tczew maja oddzial ale trudno ja sobie zachwalam
http://www.pzm.pl/nauka_jazdy.asp?ID=nj_gdansk.html
chociaz jesli Ci na czasie zalezy to faktycznie wez cos blizej z dobra opinia :-)
i cos znanego jak np LOK.Rowniez maja wiele oddzialow i nie leca na ilosc ale na jakosc z opinii kilku znajomych mi osob
Przy wyborze szkoly kieruj sie glownie statystykami zdawalnosci i opiniami o instruktorach :-)
Decyzja chyba już podjęta ale czekam jeszcze na jakieś opinie Smile

waldus

Dzis bylem na jazdach na D i sie dowiadywalem odnosnie PZMOTu to sprawa jest taka ze raz w miesiacu przy egzaminach grupowych ludzi z ich osrodka jest duza szansa na tzw uklad.PZMOT ma po prostu swoich egzmainatorow ktorzy czesto egzaminuja ludzi ze swoich szkol.Potwierdze to swoja osoba gdzie mialem na C+E egzamin jak sie okazalo z prezesem PZMOT Bydgoszcz wiec to kolejny plus na ta skzole.Nigdy nie ma 100% pewnosci zdania ale takie dzialania zmieniaja postac rzeczy... :-)
No właśnie. A może ktoś zna instruktora który umie uczyć jazdy samochodem Big Grin
Ja również polecam firmę "Kolega" fachowa obsługa. P. Bogdan to swietny instruktor Big Grin
ja stawiam na "AS'a" zdalem za 2 razem, moja siostra za pierwszym...wlasiciwie co sie dowiedzialem od znajomych z kursu, wiekszosc zdala za 2 razem Smile

krzyziu

Ja polecam AMATOR'a. Zdałem za pierwszym tak samo jak moja mama Wink
słuchajcie nikt nie jest obiektywny ...każdy zachwala swoją szkołę jazdy ...

krzyziu

taki-jeden napisał(a):słuchajcie nikt nie jest obiektywny ...każdy zachwala swoją szkołę jazdy ...
Nikt nie powiedział, że mamy być obiektywni....mieliśmy tylko polecić szkołę jazdy.