Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Niewidzialne bany?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
OK, nie chciałam poruszać tego tematu, ale ciągnie się już przez cały dzień. Dostałam wiadomość od Mieczysława, ma niewidzialnego bana i nie może logować się na forum ani czytać PW. Z tego co napisał, w podobnej sytuacji znajduje się Krzych.
Może to po prosu zwykły błąd któregoś z adminów, ale sytuacja miała miejsce już w nocy, później było niby ok, a teraz znowu. Na potwierdzenie dorzucam screena* od Mietka.
Jeśli stało się to przypadkowo, to warto bardziej się przykładać do zarządzania forum, co nie? Wink

[Obrazek: ban190320121824.jpg]

*ta brzydka czarna cenzura to moja, sorry, jestem leń

EDIT: ok, widzę, że krzych już żyje Smile
Moja wina, biję się w piersi. Zbanowałem zakres adresów IP, z których właziły jakieś boty ze spamem w ogromnych ilościach. Okazało się, że zawiera adresy różnych dostawców, m. in. częściowo Play i Orange, przeplecione wzajemnie i z innymi, również ze wschodu.
Poprawione.
Ok, cieszę się, że sprawa się rozwiązała Smile dobrze, że dotknęło to na tyle obrotnych userów, którzy potrafili powiadomić o pomyłce, a nie jakieś nieśmiałe pędraki; będzie wiadomo na przyszłość Smile

mieczyslaw

Dzięki Przepiura za interwencję Smile
(2012-03-19, 23:38)mieczyslaw napisał(a): [ -> ]Dzięki Przepiura za interwencję Smile

Aga była szybsza, tylko mniej widoczna Wink

mieczyslaw

(2012-03-23, 20:06)MacGyver napisał(a): [ -> ]
(2012-03-19, 23:38)mieczyslaw napisał(a): [ -> ]Dzięki Przepiura za interwencję Smile

Aga była szybsza, tylko mniej widoczna Wink

To też prawda - dziękowałem w sposób mniej widoczny również Wink
No jo, i jak zwykle niepotrzebnie się męczyłam Dodgy
No, jak to niepotrzebnie! Mieczy jest Ci wdzięcznySmile
Brawo, PiuraExclamation

mieczyslaw

Oczywiście, że jestem. Przecież nawet napisałem o tym wyżej (i wcześniej) Wink
Ja z kolei nie mogę dzisiaj z mojego domowego IP się wbić ("nie odnaleziono serwera"). Może ktoś na to rzucić okiem?
Zbanowana jest nawet neozdrada... captcha, a nie bany prewencyjne pls
Nie wiem czy wciąż mam w domu problem z wejściem, bo wczoraj nie miałem czasu podejść do kompa, ale równolegle nie działało całe tcz.pl. Po zastosowaniu anonimowego proxy oczywiście działało.
Jak będę miał chwilę to sprawdzę czy problem wciąż istnieje.