Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Sala na weselicho
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co polecacie?
Na wstępie powiem że Piaskowa odpada, więc słucham rad, może macie coś sprawdzonego z dobrym jedzeniem, najlepiej jeśli będzie " kącik swojski "
Chodzi mi o wędzone kiełbasy ogórasy kiszone itd. Macie coś w tczewie lub okolicy ? wesele około 60 luda, więc jakaś ogromna sala tez nie musi być Wink

Pomyliłem działy, przenieś ktoś proszę Wink
Dzięki Smile

ProLite77

Tylko Leśne Ustronie ! Nic innego w okolicy nie może im dorównać.

W sumie Słoneczko też jest fajne.
No ok ale tam wesela od 80 osób więc odpada bo ja mam na 60 :|
Swojsko, klimatycznie... Nie wiem co to znaczy w Tczewie lub okolicy, ale ze swojej strony proponuję zajrzeć do zagrody kociewskiej...
Bardzo fajne miejsce, właśnie wróciłem z Godziszewa, jestem pod wrażeniem, powiedz mi skąd to znasz miałeś wesele tam ? jakąś imprezę ? Czekam na inne propozycję Smile
Właśnie o takie klimatyczne miejscówki mi chodzi, dzięki sajgon Smile
Nieee... Mieszkamy nie daleko i czasami wyskoczymy na obiadek... Dziś byliśmy na pierogach Smile Latem nie ma gdzie się wcisnąć w porze obiadowej. Sympatyczna obsługa, przyjemni właściciele, smaczne jedzonko. Organizują wieczorki: muzyczne, artystyczne, taneczne, okazjonalne... Osobiście nie miałam okazji, ale może Ty przed weselem wypróbujesz Smile
Co do imprez - chcemy tam zorganizować 60 urodziny teścia, ale to dopiero na wrzesień Smile
Zdaje się, że Krzych był kiedyś na pokazach sokolniczych - może coś więcej opowie...
Kurde ta sala mi się podoba ale tak do pierwszej wejść i już ją brać dla reguły chociaż ze 3 trzeba odwiedzić Wink Pisać mi tu ale już! Smile
Gliśno Wielkie Smile Impreza na świeżym powietrzu jak w amerykańskich filmach Smile
Nie obiecuj nie obiecuj ;D
(2012-04-27, 14:33)pixiwoo napisał(a): [ -> ]No ok ale tam wesela od 80 osób więc odpada bo ja mam na 60 :|

ja mam wesele do 80 osób, i już mam podpisaną umowę na wesele w Leśnym Ustroniu Smile
Jeżeli chodzi o miejsce, sale.. klimat- to żadna inna sala w Tczewie się nie umywa.
No i cena za osobę.. mega konkurencyjna Smile
No wiem ale byłem pytać dopiero w 2014 roku termin na 26 lipca (mój termin) wolny więc lipa.
(2012-05-08, 14:44)oleiwiua napisał(a): [ -> ]
(2012-04-27, 14:33)pixiwoo napisał(a): [ -> ]No ok ale tam wesela od 80 osób więc odpada bo ja mam na 60 :|

ja mam wesele do 80 osób, i już mam podpisaną umowę na wesele w Leśnym Ustroniu Smile
Jeżeli chodzi o miejsce, sale.. klimat- to żadna inna sala w Tczewie się nie umywa.
No i cena za osobę.. mega konkurencyjna Smile

My również mamy zarezerwowane w Leśnym ustroniu, sala, klimat wszystko OK zgadzam się, ale czy cena taka mega konkurencyjna to bym polemizował. Jeśli brać pod uwagę Rezmera i Carinę to może tak, ale pozostałe lokale mają raczej niższe ceny. No ale coś za coś - za jakość trzeba płacić, a w Leśnym Ustroniu ma się naprawdę to za co się płaci.
Z resztą - za 2 tygodnie będę się bawił na weselu w tym miejscu to sam ocenię i podzielę się opinią.
Ja również sprawdzałam ceny, w Carinie, Rezmerze oraz Słoneczku- ceny za osobę wyższe niż w Leśnym Ustroniu- a sale moim zdaniem nie umywają się do tej lubiszewskiej.
Innych nawet nie brałam pod uwagę i tak się zastanawiam co masz na myśli mówiąc- inne lokale?
sale na działkach na abisyni czy może na traugutta?Tongue

OK, w takim razie czekam na relacje Smile)
(2012-05-12, 22:53)oleiwiua napisał(a): [ -> ]Innych nawet nie brałam pod uwagę i tak się zastanawiam co masz na myśli mówiąc- inne lokale?
sale na działkach na abisyni czy może na traugutta?Tongue

OK, w takim razie czekam na relacje Smile)

Nieco taniej jest (przynajmniej było rok temu jak porównywaliśmy oferty) w Romie, ale tam nie za bardzo chcieliśmy.
Teraz nowe sale postały, jedna w Lisewie i jedna pomiędzy Tczewem a Zajączkowem (u Antosia? czy jakoś tak). Mają niższe ceny, pewnie w celu przyciągnięcia klientów. Też coś nowego jest jeśli się nie mylę w Koźlinach. W Nicponii jest piękny zajazd "Pod Abażurem", z cudownym ogrodem na zewnątrz ale za mało miejsca jak dla nas (tak do 60-ciu osób) a ceny mają atrakcyjne. No i ten dojazd do Nicponii trochę daleko (około 35km)...

Tak że konkurencja jest spora, co nie zmienia faktu że w Lubiszewie jest dobry stosunek jakość/cena przynajmniej jeśli chodzi o wystrój, lokalizację, pokoje itp. Samą obsługę na weselu ocenię za tydzień.
i jak wrażenia KeBi?Smile
Stron: 1 2