Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: nieuczciwa firma
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam problem z pewna firma mianowicie kierownik firmy zatrudnil mnie do pracy w bruku mielismy podpisac umowe co sie okazalo to juz nastepnego dnia pracy nie bylo, a kasy do dzisiaj nie dostalem, czy jest jakis konkretny sposob na takie nieuczciwe firmy ? Narazie danych osobowych tej firmy nie bede podawal publicznie.
donos do skarbówki
Państwowa Inspekcja Pracy - jest to organ odpowiedzialny za kontrole pracodawców
masz jakikolwiek dokument? draft planowanej do podpisania umowy? zlecenia wykonania badań lekarskich? zapoznanie z zasadami bhp, cokolwiek? powołać możesz na świadków kolegów, z którymi pracowałeś?
mam osobe ktora poswiadczy ze tam pracowalem, mam tam zostawione ciuchy
no to kontakuj się z PIP - dla Tczewa, o ile nic się nie zmieniło, jednostką nadrzędną będzie Malbork
z tym ze oni twierdza ze ten dzien to jest okres probny
za pracę - nawet w okresie próbnym - należy się wynagrodzenie; pracownik nie może się go zrzec...

tym samym jeśli masz siłę i chęci, to walcz o wynagrodzenie za 1 przepracowany dzień u tego pracodawcy...
wystarczylo ze napisze im o inspekcji pracy to podal konkretny dzien Smile dzieki za informacje