Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Regulacja i uszczelnienie okien?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heja,

Czy może ktoś z Szanownych Forumowiczów zna sprawdzoną firmę, która wymieni uszczelki i wyreguluje okna PCV? Wieje u mnie coraz bardziej, a lat przybywa i organizm więcej ciepła potrzebuje...Blush

Będę wdzięczny za namiary - ale TYLKO te sprawdzone.
Vetrex, ale dosyć drogo.
Vetrex to producent okien PVC, a nie firma serwisowa.
W ogłoszeniach na tcz.pl było (a może jeszcze jest) ogłoszenie jakiegoś serwisu okiennego z Tczewa. Nie znam , nie korzystałem więc nie wiem na ile jest to firma sprawdzona.Tam szukaj pomocy.
Dziękuję za info, sprawdzę. Jeśli ktoś z Was ma jeszcze jakieś sugestie, to będę wdzięczny.

maestrotcz

Odgrzeję kotleta... Również szukam pomocy przy regulacji okien. Ktoś coś?
Smile
Wystarczy klucz imbusowy i można metodą prób wyregulować okna żeby mniej wiało Wink Śruby regulacyjne są na mimośrodzie, którym reguluje się docisk okna do ramy.
A czy do drewnianych okien będą pasować klamki z przyciskiem z veluxa lub vetrexa? To jest jakoś zestandaryzowane czy każda firma ma swój system? I pytanie z kategorii "Jak żyć panie premierze?" czy lepsze są klamki do okien z przyciskiem czy na kluczyk. W sensie mały szkrab nie rozkmini mi otwierania po trzech rzutach oka jak ja to robię. Wiem, wiem temat zabójczo fascynujący, więc proszę mi się tu nie zabijać z odpowiedziami i dać mi szanse zapoznać się z każdą opinią. Żartuję, ale jakby ktoś się zlitował i wypowiedział to byłoby fajnie :-)
Do okien wtedy wziąłem kolesia, który się tym "zawodowo" zajmował. Ale zrobił to tak, że tydzień po nim poprawiałem i jakoś do tej pory jest OK... <odpukuję>
Jeśli chodzi o klamkę, to w pokoju córki mam od 8 lat zamykaną na kluczyk - i się sprawdza.
Dzięki!