Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Połączanie USB <-> Samsung
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Podłączam samsunga do komputera... i to jest jak loteria, raz utrzyma połączenie, raz zerwie, raz nie wykryje, raz zadziała następnym razem długo nic. Pomaga jedynie metoda wkładania i wyciągania wtyczki aktualnie... Macie jakieś pomysły?
Brudne gniazda lub wtyczka? Załamany przewód? Jeśli nie jest to uszkodzenie mechaniczne lub zabrudzenie, to przyda się informacja co to za system operacyjny w tym kompie siedzi, no i jaki to model Samsunga...
wszystko czyste, kabel nie złamany, oryginalny, w kompie siedzi i5tka plyta asus p8h67-m, telefon sgs3
W ustawieniach telefonu włącz debugowanie usb, często też pomaga zainstalowanie android sdk , zainstaluj jeszcze raz sterowniki usb. Rozumiem Kies masz zainstalowany?
SAMSUNG USB Drivers for Mobile Phones (x86 & x64) v1.5.18.0
http://www.mediafire.com/?5kcxc1yovvl6740

SAMSUNG Android ADB Interface Driver v2.9.507.0
http://drivers.softpedia.com/get/MOBILES...5070.shtml
ok, instalowanie tego wszystkiego nie pomogło natomiast na już dobre 30minut pomogło odinstalowanie wszystkich sterowników pod usb, i restart komputera, teraz telefon utrzymuje połączenie Smile
ok, powtórka z rozrywki
Na innym gnieździe USB jest tak samo? Jaki Windows?
nie, tylko na jednym i mam telefon na stałe podłączony do komputera i tylko do jednego portu mi usb pasuje....
Jeśli na jednym gnieździe działa źle, a na innym/innych dobrze, to mogą to być brudne styki w tym gnieździe albo jakiś zimny lut i nie styka gdzieś dalej. Porty USB często są parzyste, to znaczy obok jednego występuje drugi - jeśli w tym drugim jest OK, to wykluczyłbym problem zasilacza i problemów z napięciem +5V oraz ze sterownikami (już trzeci raz pytam jaki system operacyjny jest na kompie zainstalowany). Swoją drogą trzymając podłączony telefon ciągle go podładowujesz - jest sens, nie szkoda baterii?
Co to znaczy, że "pasuje Ci do jednego portu USB"?
to znaczy że na każdym porcie "rozłącza" mi telefon ale ciągle go ładuje

sory za tamten post, po prostu okropnie mnie to drażni Smile

win7
To może po prostu tel do serwisu zanieś i niech sprawdzą?
jest to sensowne, musze jezscze w miedzy czasie na kilku komputerach posprawdzać
po zmianie softu z wersji 3.x na 4.x miałem ten sam problem na SGS2, raz się łączył raz nie, za każdym razem win7 szukał na nowo sterowników, aż w końcu przeszedłem na połączenie po wifi, zainstalowałem program Wondershare MobileGo na kompie i ten sam prog w wersji na androida na telefonie i skończyły się problemy z połączeniem
pozdrawiam
Huh?
Android 3.x? Masz jakieś wtyki u ruskich chyba Wink
Mi nie jest potrzebne połącznie komputera z telefonem rpzez wifi, a przez kabel Smile
Stron: 1 2