Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Platforma NC+
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
NC+ nieźle obniżyła ceny swoich pakietów najdroższy pakiet z 199 zł na 119. Nie wiem, co usunęli z oferty ale mam nadzieje ze będzie miało to wpływ na ceny pakietów canal + w sieciach kablowych
(2013-04-12, 11:37)Tomuś napisał(a): [ -> ]NC+ nieźle obniżyła ceny swoich pakietów najdroższy pakiet z 199 zł na 119. Nie wiem, co usunęli z oferty ale mam nadzieje ze będzie miało to wpływ na ceny pakietów canal + w sieciach kablowych
po prostu usunęli z niego hbo, cinemax, multiroom, erotyki itd...,
dlatego 119 zamiast 199
(2013-04-12, 11:37)Tomuś napisał(a): [ -> ]NC+ nieźle obniżyła ceny swoich pakietów najdroższy pakiet z 199 zł na 119. Nie wiem, co usunęli z oferty ale mam nadzieje ze będzie miało to wpływ na ceny pakietów canal + w sieciach kablowych

Myślę,że poniżej 50zł nie spadnie.Taką cenę oferuje większość kablówek w kraju.Wink

Obniżyli tylko cenę za multiroom,wcześniej było 15 a teraz 10zł reszta bez zmian.

Teraz jest jeszcze drożej,jak podsumujesz wszystkie pakiety to wyjdzie ci astronomiczna cena 209zł.Huh

http://www.satkurier.pl/news/84672/nc-po...ferty.html
(2013-04-12, 12:58)aziorek napisał(a): [ -> ]

Teraz jest jeszcze drożej,jak podsumujesz wszystkie pakiety to wyjdzie ci astronomiczna cena 209zł.Huh

http://www.satkurier.pl/news/84672/nc-po...ferty.html
Apeluje do moderatora, aby wydzielił ostatnie posty do nowej zakładki ncplus. Ostatni post (209zł) można mylnie przypisać Telkabowi.