Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Ratuj maluchy i starsze dzieci też!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiele zostało już powiedziane na temat reformy edukacji i nie chcę tego od nowa wałkować, chciałam tylko przypomnieć, że został niecały miesiąc do końca zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum. Jeżeli ktoś miałby ochotę podpisać się jeszcze pod tym wnioskiem, to może to zrobić w przedszkolu Jodełka, ul. Jedności Narodu 26 i w Stacji Dobrego Czasu, ul. Korczaka 1.
Jeżeli wiecie jeszcze o jakimś miejscu, w którym zbierane są podpisy, dajcie proszę znać. Jeżeli macie ochotę pozbierać je sami - formularz do pobrania tutaj: http://www.ratujmaluchy.pl/images//formu...ndum_0.jpg
Mogę podjechać i je od Was odebrać :>

Pozdrawiam,
Monika
mama 5letniej Emilki i 4letniego Bartka.
Osobiście zaangażowałem się w tą akcje jak i poprzednią (która uchroniła mojego syna przed podwójnym rocznikiem).
Odstawiając jednak na bok swoją stronniczość i emocje rodzica w dalszym ciągu uważam że premier zachował się jak zwykły ignorant i buc.
Jeśli do sejmu przynosi się prawie 1mln podpisów zbieranych przez zwykłych obywateli a nie związki zawodowe, ugrupowania polityczne czy partyjne (co jest swoistym fenomenem) a premier bez czekania na obrady sejmu mające głosować nad tym wnioskiem mówi że ma to wszystko w d.., że to manipulacja i jedna wielka ściema, że i tak do tego nie dopuści... no to wybaczcie mi proszę ale jego megalomania zaczyna być rozmiaru Berlusconiego.
Jego EGO zaczyna mu przysłaniać rzeczywistość, gdyż nie zauważył że wniosek wpłyną do Sejmu a nie kancelarii premiera. I choć wynik głosowania nie pozostawia złudzeń - to do czasu jego rozstrzygnięcia wypadało by trzymać język za zębami i nie lżyć z miliona obywateli.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,S...aid=110cbb

Źródło średnie, ale opis całkiem prawdopodobny.