Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: fitness
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

anka

hejka chodzi ktos na fitness na basen? lub zamierza chodzic . chcialam pojsc ale lepiej we dwieSmilemam 30lat.
Hej ja chciałabym zacząć chodzić na siłownię. Jeśli też byś chciała to daj znać.
hejka Smile
ja też bym chciała na siłownię Smile a gdzie byście chodziły? Ebro? Czy na basenie?

anka

tak dlugo nikt nie odpisywal ze zapomnialam o watku. wydaje mi sie , ze najlepiej byloby na basenie. ceny sa dosc konkurencyjne w porownaniu z ebro.
Hej. Widziałam Twój wpis od razu jak się pojawił, ale musiałam czekać aż moderator uaktywni moje konto na forum. Czekałam chyba trzy tygodnie. Nie miałam możliwości żeby Ci odpowiedzieć wcześniej, ale w końcu się udało Tongue
Witajcie,
tak sie złożyło że potrzebuje zgubić kilogramy ale samej to tak się nie chce stąd moje pytanie i odswiezenie watku ktoś chętny na fitness lub siłownię, tylko ja mogę wieczorem mam 34 lata chętne osoby proszę o kontakt na priv lub na maila :Smile ewikor@o2.pl może orientujecie się jak to cenowo wygląda, pozdrawiam Smile
Fitness to dobra sprawa, ale ponoć lepszy jest fitness w wodzie, więcej się niby spala, bo wiadomo woda stawia opór i się namęczymy, tylko nie wiem jak cenowo Sad