Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Naprawa pralki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś może polecić mi jakiś punkt napraw lub osobę naprawiającą pralki? Padły mi łożyska w prace Polar PDP 1019P i teraz pytanie czy da się je wymienić czy lepiej kupić nową.
Jest taki serwis AGD na starym mieście, róg Rybackiej i Chopina, obok rowerowego kołodzieja. Nie wiem czy jest dobry, bo nie korzystałam Wink po prostu wiem gdzie jest taki punkt Blush
W pawilonach na Czyżykowie jest sklep AGD i mają też serwis. Korzystałam kilka razy - są ok.
Memory - dzwoń na nr 604 818 423 p. Rasmus
po taniości i solidnie; korzystam od wielu lat
Z usług pana Rasmusa też korzystałam, potwierdzam że solidna firma [Obrazek: good2.gif]
przy monopolowym na niepodległości na przeciw przychodni też pewien pan dobrze naprawia sprzęt AGD polecam

Jakub655

Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad kupnem nowej. Czasami nie ma co bawić się w naprawy.
Kotlet to nie bigos żeby za każdym odgrzaniem był lepszy Tongue
Da się wymienić. Przy odrobinie czasu i miejsca można zrobić to samemu Smile

Rzewianin

(2015-03-04, 11:56)Jakub655 napisał(a): [ -> ]Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad kupnem nowej. Czasami nie ma co bawić się w naprawy.

Ja w naprawy już nigdy się nie zabawie miałem pralkę Candy,układ sterowania mi poszedł wrócił od eksperta, działała 3 dni po czym zaś coś nie tak, jak się okazało termostat i tak 3 razy wracała zawsze z inną usterką, przypadek? Nie sądzę, albo gość mi pralkę uszkadzał celowo by zarobić, albo pralka już wysłużyła się (6lat), straciłem cierpliwość, (...) zamówiłem nową i mam spokój, aa no i już nigdy Candy, nigdy ... teraz jestem szczęślwym posiadaczem Beko od 5 miesięcy .... zobaczymy co będzie po skończeniu się gwarancji

Jacek-dnb

W tych pralkach wymienia się łożyska dosyć łatwo więc możesz spróbować sam. Pamiętaj, że sama wymiana łożysk to tylko usunięcie skutku, a przyczyną zazwyczaj jest uszczelniacz, który podczas wymiany łożysk wymienia się zawsze, niezależnie od jego stanu. Tutaj na blogu jest ten temat szerzej opisany http://www.pogotowie-agd.pl/blog/pralka-...-w-pralce/