Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Przedłużanie rzęs
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym przedłużyc rzęsy, słyszałam, że najlepszy efekt ma metoda 1:1 czyli doczepienie sztucznej rzęsy do naturalnej..
Mam tylko dylemat ,w którym salonie wykonac taki zabieg, czy macie jakies sprawdzone salony godne polecenia? z Góry dzięki za opinie
Mało tutaj tematów o salonach kosmetycznych?

Zamiast doklejać co 3 tygodnie jakieś sztuczne g, poczytaj sobie o RevitaLash.
O salonach to jest akurat niemało wątków, jednak nikt się jeszcze nie wypowiadał na temat przedłużania rzęs. Jeśli chodzi o odzywki to stosowałam, jednak bez większych efektów,a gdy przestałam używać rzęsy zaczęły mi delikatnie wypadac.
(2014-02-28, 18:29)Małgo napisał(a): [ -> ]Jeśli chodzi o odzywki to stosowałam, jednak bez większych efektów,a gdy przestałam używać rzęsy zaczęły mi delikatnie wypadac.

No właśnie taka jest opinia o wszystkich produktach (że to nic nie daje albo szkodzi) jeśli używa się tanich zamienników. To samo jest w branży samochodowej, budowlanej, informatyce... Po prostu za dobry produkt trzeba zapłacić. Ja widziałem jak RevitaLash działa.
Tu masz więcej info z 1 ręki:
https://www.facebook.com/KacikPielegnacjiUrody?fref=ts

Identycznie jest z usługami, żaden specjalista nie wykona usługi tanio - nie ważne w jakiej branży. Jeśli szukasz najtańszego salonu to nigdy nie będziesz zadowolona.

To nie jest żadna tajemnica, że moja żona jest kosmetyczką, dlatego siłą rzeczy nasłucham się trochę o tym i o tamtym :-) . Wiem (widzę) jak działają dane kosmetyki, wiem ile kosztują... Głupi lakier można kupić za 8zł, a można za 120zł - dlatego w jednym salonie malowanie kosztuje 20zł a w drugim 50zł...
Widziałem kobiety z rzęsami zrobionymi za mniej niż 100zł.... Widziałem jak moja żona robiła rzęsy i jaka to precyzyjna praca. Wtedy zrozumiałem, dlaczego te za 100zł wyglądały tak jak wyglądały (innymi słowy: cholernie widać że były doklejane). Dobrze = dobre materiały + umiejętności + musi trwać = musi kosztować.
a tutaj coś na poprawienie humoru dla wszystkich pań korzystających z usług salonów kosmetycznych:

https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

Ja42

Jak zrobisz sobie sztuczne, to dopiero zaczną ci wypadać. Ja używam long4lashes chyba od miesiąca ale efekt jest piorunujący, tylko trzeba być systematyczną. Słyszałam też, że dobrze, bardziej naturalnie działa olejek rycynowy

quiformer

Ja też zostałam skuszona long4lashes i muszę przyznać, że przynosi efekty

ola5601

nie szkoda ci rzes? poziej beda w oplakanym stanie
Mi się wydaje, że przedłużane rzęsy nie wyglądają tak fajnie jak się nam wydaje. Unikałabym tego typu zabiegów.
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu. Rzęsy syntetyczne przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełnia na pozostałych. Rzęsy doklejane mogą być syntetyczne ( z włókien poliestrowych) lub naturalne ( z włosia norki syberyjskiej). Zanim wybierzemy się do salonu przedłużania rzęs warto sprawdzić, jak taki zabieg wygląda i czy jest bezpieczny dla zdrowia.

omeler5

(2017-04-07, 15:10)ola5601 napisał(a): [ -> ]nie szkoda ci rzes? poziej beda w oplakanym stanie

No właśnie nie szkoda? Ja bym się nigdy na przedłużanie nie zdecydowała ;d

Lordi

No niestety ale była świadkiem efektów po przedłużeniu. Rzęsy prawie całkowicie koleżankom powypadały. Sama się zastanawiałam nad tym ale skutecznie mnie odwiodły od tego pomysłu...
Przedłużanie rzęs czasami wygląda bardzo sztucznie i może powodować problemy z własnymi. Warto skorzystać z pomocy fachowca, zanim zacznie się eksperymentować. Przed przedłużaniem warto trochę poczytać o różnych historiach i praktykach dziewczyn, które z tego korzystają. Czasami włos się jeży na grzbiecie, jak się to wyobrazi.