Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wyprawienie urodzin dla 6 latka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Chciałbym wyprawic urodziny mojej córeczce w jakiejś sali zabaw, restauracji z animatorem który porządnie zajmie sie grupą 8 osobowa 6-latków.Jaki lokal polecacie?
Stacja Dobrego Czasu. Testowałem już kilkakrotnie, zarówno jako rodzic solenizanta jak i odprowadzałem swoje dzieciaki na urodziny ich kolegów .
Fajna animacja, do wyboru z katalogów tematycznych bądź t
ez wg własnej inwencji. Dzieciaki za każdym razem były zachwycone.
Przy okazji mała prywata - jeśli potrzebowałbyś jakiś odjechany torcik to zapraszam do mnie - fotki znajdziesz w tym topikuSmile
chodzi tylko o Tczew?
Czy Gdańsk też może być?
Jeśli Gadńsk - to polecam urodzinki na wrotkowisku (jazda na rolkach dla dzieci z instruktorem) Smile
Polecam Restaurację Witaminka na Wojska Polskiego.
Wybrałem Stacje dobrego czasu Pani wlascicielka przez dwa tygodnie nie potrafila przeslac mi na maila propozycji urodzin Widocznie nie dba o klienta
(2014-03-25, 22:09)mirtas napisał(a): [ -> ]Wybrałem Stacje dobrego czasu Pani wlascicielka przez dwa tygodnie nie potrafila przeslac mi na maila propozycji urodzin Widocznie nie dba o klienta

Odświeżam temat. Czy znacie jakieś fajne miejsca na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka, oprócz Honolulu i Stacji Dobrego Czasu?
Sprawa dość pilna.
fajnie
(2016-03-07, 11:41)Wiki91 napisał(a): [ -> ]podstawa to dobry tort i dużo słodyczy bo przecież wiadomo że dzieci je uwielbiają. Ja wolę w domu wyprawić urodziny dla dziecka. Tak zawsze moja mama robiła i uważam że to jest najlepsze wyjście chodź nie zawsze najtańsze

Z moich obserwacji, jeśli dzieci mają dużo atrakcji (byłem na dziecięcych urodzinach m.in. w kręgielni i w Honolulu), to na słodycze praktycznie nie spojrzą.