Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Napad w centrum Tczewa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:16-latka z siedmioma ranami kłutymi trafiła do szpitala.
Brutalny napad w centrum Tczewa, tuż obok torów kolejowych. 16-latka została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, który chciał ją okraść. Gdy dziewczyna zaczęła się bronić, sprawca siedem razy ugodził ją nożem. Nastolatka trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policja otrzymała zgłoszenie w poniedziałek około godziny 21:20.

- Rozbój miał miejsce na schodach prowadzących z ul. 1 Maja na ul. Nową w Tczewie. Sprawca podbiegł do 16-latki i zadał jej siedem ran kłutych nożem. Ukradł jej torbę, w której znajdowały się osobiste rzeczy dziewczyny oraz 350 złotych - mówi w rozmowie z Onetem st. asp. Dawid Krajewski z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

Sprawca zadał dziewczynie rany kłute na całym ciele. Najgroźniejsza rana znajdowała się na tułowiu i mogła spowodować zagrożenie życia. Na szczęście tak się nie stało. Dziewczyna została przewieziona do szpitala. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, stan poszkodowanej jest stabilny.

Mężczyzna najprawdopodobniej śledził swoją ofiarę. Gdy tylko nadarzyła się okazja, zaatakował ją.

Dzięki zeznaniom pokrzywdzonej policja przygotowuje portret pamięciowy nieznanego sprawcy. Na razie wiadomo, że mężczyzna ma około 25-lat. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia. Wszystkim, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, gwarantuje anonimowość.

Za rozbój grozi od dwóch do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Tczewie.

http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/nap...tala/93jeg
Jest już nagroda! Za pomoc w ujęciu nożownika miłościwie nam panujący Prezydent obiecał całe dwa koła - mam nadzieję, że kasę wyłoży z własnej kieszeni. Oczywiście nie ma to związku ze zbliżającymi się wyborami.
To ja potwierdzę to, co już napisałem tu:
http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=7...#pid149950