Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Naprawa tabletu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie w Tczewie tanio szybko i solidnie naprawiaja tablety
Spróbuj w Zenerze (Zener) na Armii Krajowej koło stacji diagnostycznej.
Jak to ktoś już wcześniej powiedział - dobrze i tanio nie będzie szybko; dobrze i szybko nie będzie tanio; szybko i tanio nie będzie dobrze.

Napisz co się stało i jaki model tabletu, albo jak nie chcesz, to chociaż rozważ, czy warto go naprawiać. Zależnie od usterki i modelu sprzętu, naprawa może okazać się niewykonalna lub nieopłacalna.
(2014-11-27, 04:47)Harry napisał(a): [ -> ]Jak to ktoś już wcześniej powiedział - dobrze i tanio nie będzie szybko; dobrze i szybko nie będzie tanio; szybko i tanio nie będzie dobrze.

Napisz co się stało i jaki model tabletu, albo jak nie chcesz, to chociaż rozważ, czy warto go naprawiać. Zależnie od usterki i modelu sprzętu, naprawa może okazać się niewykonalna lub nieopłacalna.

W tablecie siadł mi wlacznik uruchamiania go po prostu sie wylamal Tablet goclever
Model jeszcze podaj, bo są za 100 i są za 800. Włącznik mógł się wyłamać tak, że wystarczy dopasować i wlutować. Mógł też tak, że pękła pod nim płytka, a mogła być wielowarstwowa.
(2014-11-28, 07:01)Harry napisał(a): [ -> ]Model jeszcze podaj, bo są za 100 i są za 800. Włącznik mógł się wyłamać tak, że wystarczy dopasować i wlutować. Mógł też tak, że pękła pod nim płytka, a mogła być wielowarstwowa.
Model to Goclever TAB A103
Przejrzałem mizerne zapasy i nie mam takiego switcha, bo już sto lat nie zajmuję się elektroniką. Ale z tego co widzę i analizuję dynamikę wciskania, to w 90-95% przypadków, nie pada mechanicznie miejscowo płyta główna, tylko włącznik puszcza na lucie lub uszkadza się sam, będąc pewnie niezbyt dobrej, chińskiej jakości.

Ceny lekko używanych tabletów oscylują wokół 200zł, więc sam musisz ocenić opłacalność naprawy w serwisie, do którego pójdziesz.

Jeśli jeszcze nie widziałeś, to zerknij na szybko znalezioną stronkę, by ocenić mniej więcej trudność naprawy.

http://hardware-today.com/articles/table...r_tab_a103
(2014-11-30, 04:21)Harry napisał(a): [ -> ]Przejrzałem mizerne zapasy i nie mam takiego switcha, bo już sto lat nie zajmuję się elektroniką. Ale z tego co widzę i analizuję dynamikę wciskania, to w 90-95% przypadków, nie pada mechanicznie miejscowo płyta główna, tylko włącznik puszcza na lucie lub uszkadza się sam, będąc pewnie niezbyt dobrej, chińskiej jakości.

Ceny lekko używanych tabletów oscylują wokół 200zł, więc sam musisz ocenić opłacalność naprawy w serwisie, do którego pójdziesz.

Jeśli jeszcze nie widziałeś, to zerknij na szybko znalezioną stronkę, by ocenić mniej więcej trudność naprawy.

http://hardware-today.com/articles/table...r_tab_a103
Dzieki za informacje
Straszni partacze z tego lapto.eu. Ale to w końcu lublin. Najmują śmieci podludzkie do spamowania na forach dyskusyjnych podbijając sobie sztucznie opinię.
kamilus tak jak popieram walkę ze spamerami to jakoś nie rozumiem tych tekstów typu "śmieci podludzkie"
Mieszanka podludzi i śmieci ludzkich Big Grin Wink
Wypisz, wymaluj - spamer.